Vestel Faz1 kumandayı çalıştırabilen var mı?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Vestel Faz-1 tahta kumandasını çalıştıramadım, windows 10 kullanıyoruz, driver gibi bişi mi yüklemek gerek?

Ekli dosyalar

• IMG_1862.JPG
    IMG_1862.JPG
    74.3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_1863.JPG
    IMG_1863.JPG
    74.7 KB · Görüntüleme: 33
Vestel Faz-1 tahta kumandasını çalıştıramadım, windows 10 kullanıyoruz, driver gibi bişi mi yüklemek gerek?
Bu kumandayı faz2 de denedim çalışıyor. Sadece açma, ses ayarı, parlaklık, kaynak seçimi dışında başka bir fonksiyonu yok.

Kapatıyor muydu hatırlamıyorum. Faz1 de denemedim ama muhtemelen çalışıyordur.

Bu kumandayı faz2 de denedim çalışıyor. Sadece açma, ses ayarı, parlaklık, kaynak seçimi dışında başka bir fonksiyonu yok.

Kapatıyor muydu hatırlamıyorum. Faz1 de denemedim ama muhtemelen çalışıyordur.
Hocam FAZ2'de faz1 kumanda mı çalıştırdınız? Ben denedim ama çalışmadı FAZ1'de, pilini değiştireceğim, siz de pil değiştirdiniz mi yoksa direk çalıştı mı?

Hocam FAZ2'de faz1 kumanda mı çalıştırdınız? Ben denedim ama çalışmadı FAZ1'de, pilini değiştireceğim, siz de pil değiştirdiniz mi yoksa direk çalıştı mı?
Dolabı karıştırırken kumandaları buldum. Okula faz1 kurulu. Faz 2 Tahta geçen kış boşta duran okuldan geldi. Kumandasını bırakın kasa bile yoktu. Benim labaratuvara kuruldu. Kumandayı Faz1 mi faz2 mi diye hiç düşünmeden poşetteki pili taktım basım düğmeye tahta açıldı. Dursun bakalım belki lazım olur dedim masada duruyor. Hiç faz1 tahtada denemek gibi bir işe girişmedim ihtiyaç olmayınca.
kapatıyorda; açıyorda.
Belki kapatmayı denemişimdir ama hatırımda değil. Açtığından eminim ama.

Normal Vestel veya Arçelik bir Tv gibi düşünün hocam, Oturmuş Kızıl ötesi kodları var. Ayni marka Tv kumadalari, mobil uygulamalar vs Paneli kontrol edebilir.

Geri