virüs sanırsam yardım eder misiniz ?

Kodla Büyü

bormut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mrb arkadaşlar harici hardiskimi bi bilgisayara taktıktan sonra tekrar kenfi laptopum atakınca dosya uzantıları değişti mesela norma ders klasörü ders.exe oldu sonra taram yapınca o dosyalarda harici harddiskte gözükmüyo ama arama yaptırınca dosyalar hala orada ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?

bormut' Alıntı:
Mrb arkadaşlar harici hardiskimi bi bilgisayara taktıktan sonra tekrar kenfi laptopum atakınca dosya uzantıları değişti mesela norma ders klasörü ders.exe oldu sonra taram yapınca o dosyalarda harici harddiskte gözükmüyo ama arama yaptırınca dosyalar hala orada ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?

Sanırım yerine sanırsam kelimesini kullanmanız, inanılmaz imla ve kelime hataları yapmanız üstüne üstlük de çok basit ve yaygın iki bilgisayar virüsünü burada sormanız bana çok garip geldi. Herneyse ; bilgisayarınızda combofixi çalıştırın. Güncel bir antivirüs kullanın. Acilen o dosyalara ulaşmanız gerekiyorsa klasör penceresinde adres satırına klasörün yolunu yazın.

arkadaşım vrüs yapıp silmede üstüme yok sen norton antivirüs 2012 kur bilgisayarına antini güncelle ayarlarını yap flashını pc y tak virüsleri siler ve diyelim silmedi 1 2 tane görünen dosyan warsa winrar arşivine sok ve virüsleri silebilirsin bu konudalarda sana yardım edebilirim msnımi istersen kayt et( ewige_liebe@live.de

Geri