Windows 10 home key

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar windows home key arıyorum pttavm den aldım ancak lisanslamıyor microsoftu aradım bu key daha önce kullanılmış diyor Techmarket den aldım sorun yaşadım. Lisanslanmadı diyorum bir de bunlar böyle oluyor diyorlar sinir oldum.
Daha önce pintipinden alıp sorun yaşamamıştım şimdi sorun yaşamamak için bana önereceğiniz bir link bir key var mı acilde lazım
Yazışmayı da ekledim tüm gündür adamlarla uğraşıyorım retail aldığınız için öyle olmuş diyor adam böyle birşey olabilir mi iyice kafam sepet gibi oldu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-02-27-14-04-13-106_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-02-27-14-04-13-106_com.whatsapp.jpg
    100.5 KB · Görüntüleme: 46
Hocam bu satılan keyler maalesef çalıntı, kopya vb illegal yollarla alınan keyler.
Çok güvenmeyin.
Tavsiyem şu:
Okulda eski ve kullanılmayan bir makinenin üzerinde mutlaka Windows 7 veya 8 key etiketi vardır.
Etiketteki Windows sürümünü yükleyin. Lisanslamayi orijinal key ile yapın. Sonra Windows sitesinden Windows yükseltmeyi ücretsiz uygulayın. Süresi geçti diye düşünmeyin, sorunsuz yapmıştım ben. Böylece dijital lisans ile yükseltme yapmış olacaksınız. Olası sorunlar: Windows 7/8 yüklerken Kablosuz ağ algilamayabilir, kablolu internet kullanın. Ekran kartı ve ses algilamazsa dert etmeyin, yükseltme sonrası sorun olmayacak. Tüm işlem 4-5 saat sürecek, sabırlı olun. Tekrar yükleme yaptığınızda artık dijital lisans olduğu için doğrudan güncel Windows sürümünü yükleyebilirsiniz.

Marmara Üniversitesinden geldi bu bilgisayRlar all in one kasa ve format atmak da sorun oluyor o yüzden sıfırladım onunla alakalı birşey olabilir mi acaba? Aynı firma 4 key gönderdi hiçbiri lisanslamadı
Yada win7 lerde restorewat removewat gibi programlar vardı 10 için de böyle programlar var mı?Virüssüz sıkıntısız

Şu win-office key olayına açıklık getirelim.
Tüm satılan keyler şirketlere verilen promosyon key dir. Dolayısıyla “RETAIL” diye geçer.
1-lisansı satın alacaksınız
2-internet bağlantı sorunu seçeceksiniz size bir kod verecek
3- satın aldığınız kişiye bunu söyleyeceksiniz oda size ait keyi verecek o PC de sınırsız kullanacaksınız.
Bunun için indireceğiniz özellikle office sürümü retail olacak. Windows farketmiyor. Ama dediğim gibi internet kapalı etkinleştirme yapmanız lazım.
Zaten YouTube da onların kullandığı site adresi var oradan sizin gönderdiğiniz kodları orjinal windows key yapıyorlar.
Bide windows için artık key aramanıza gerek yok. Windows 7 de DEV GİBİ bir açık bıraktı tüm lisansız PC’lere tek lisansla resmî lisanslama hakkı verdi. “Windows digital activator” diye aratın. İnternette de var basit bir bat dosyası bu key ile PC’nizi lisanslıyor. Virüs falan da değil ömür boyu o PC’de key aramanız gerekmez.

Geri