Windows- Sürücü Hazır Değil Hatası

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar "Sürücü, kullanılmaya hazır değil, kapağı açık olabilir. Lütfen sürücüsünü denetleyin ve diskin takılı ve kapağının kapalı olduğundan emin olun. "
diye hata alıyorum. Yardım eder misiniz?
Ayrıca İPTAL sekmesine tıklayınca ya da DEVAM butonuna tıklayınca Windows - Disk Yok lütfen sürücüsüne disk yerleştirin diye hata alıyorum.
Acil yardım bekliyorum.

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    16 KB · Görüntüleme: 3,226
Yeniden başlattığınızda da aynı sorunu alıyorsanız. temp de kurulmaya hazır bir program var demektir. Yarım kaldığından her açılışta aktif oluyor ve cd olmadığını görünce de bu hata penceresi geliyor. Şu Çerezleri falan silen programlar varya onlarla dosyaları sildirerek sonuca ulaşabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Temp i de siliyorlardı diye aklımda kalmış o programlar. İyi çalışmalar.

Hocam advanced system care programı ile taradım bilgisayarı temp i de sildim ama sorun devam ediyor.

Merhaba;

Disket sürücünüzü kullanmıyorsanız BIOS dan disket sürücüsünü kapatmayı deneyebilir misiniz?

burhansenyuva' Alıntı:
Merhaba;

Disket sürücünüzü kullanmıyorsanız BIOS dan disket sürücüsünü kapatmayı deneyebilir misiniz?
Hocam bilgisayarda disket sürücüsü yok. Kart okuyucular var. Ben büyük ihtimalle sorunun virüs kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

talp' Alıntı:
Arkadaşlar "Sürücü, kullanılmaya hazır değil, kapağı açık olabilir. Lütfen sürücüsünü denetleyin ve diskin takılı ve kapağının kapalı olduğundan emin olun. "
diye hata alıyorum. Yardım eder misiniz?
Ayrıca İPTAL sekmesine tıklayınca ya da DEVAM butonuna tıklayınca Windows - Disk Yok lütfen sürücüsüne disk yerleştirin diye hata alıyorum.
Acil yardım bekliyorum.
cleaner halleder hocam yarım kalan kurulum dosyalarını temizler

Geri