Yöneltme - Sınıf Gözlem Formlarını dolduran var mı ?

Kodla Büyü

esariaslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yöneltme - Sınıf Gözlem Formlarını dolduran var mı arkadaslar. Ben 5 ve 6 sınıfların derslerine giriyorum. Yöneltme Sınıf gozlem formunda 5 sınıflar hiç görünmüyor 6 sınıflarda da ders cıkmıyor dolduran var mı .
Teşekkürler

5ler için doldurulmayacakmış zaten. 6.sınıflar için girdiğimde ders gözükmüyor. Müdüre sordum o da ders yeni zorunlu olduğu için bakanlık eklememiştir daha dedi. Bazı yeni dersler de henüz eklenmemiş. Arada girip kontrol etmeliymişiz.

bugün müdür yardımcısı geldi yöneltme işlemlerini yapmadığımı söyledi bende bizim dersin yapılmadığını söyledim ama ekran raporlarından "Gözlem Raporu Verisi Girilmemiş Öğrenciler" de yapılmadı gözüküyor 6. sınıflarda. bende internetten kendim baktım harbiden girilmedi gözüküyor ama sınıf gözlem formu doldurma ekranından sınıfları seçip giremiyorum gözükmüyor yani, sadece rehber öğretmeni olduğum sınıfı yapabiliyorum. sizde durum nasıl yaptınızmı yöneltme işlemlerini?

e okulda yöneltme işlemlerinin altında sınıf gözlem formu var tüm branş öğretmenlerinin dersine girdiği öğrecilere tek tek doldurmak zorunda olduğu bir form. bizimde yapmamız gerekiyor girilmedi gzüküyor ama bizim ders seçme ekranında yok onun için giremiyoruz

Doldurabilen var mı? 5'ler hiç gözükmüyor 6.sınıflarda ders gözükmüyor...

Arkadaşlar ben de Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersine giriyorum, bu işlemler en son ne zamana kadar yapılıyor? Ben hiç yapmadım daha :(

arkadaşlar sistem açıldı 6. sınıflara girilebiliyor. 7-8 seçmeli olunca heralde kapalı. 5lere girilmiyor zaten.

kaya999' Alıntı:
arkadaşlar sistem açıldı 6. sınıflara girilebiliyor. 7-8 seçmeli olunca heralde kapalı. 5lere girilmiyor zaten.
Bende de durum aynı seçmeli olanlara girilmiyor yalnız neden 5 lere girilmiyor?

arkadaşlar eokula giriyorum yöneltme formları için sınıf açılıor dersi de seçiyorum ama ekrana öğrenci listesi gelmiyor nedenini bilen var mı aynı şey öğrenci not girişlerinde de olmuştu lütfen yardım bir de bu yöneltme formları nezaman son

sevdiceğim' Alıntı:
arkadaşlar eokula giriyorum yöneltme formları için sınıf açılıor dersi de seçiyorum ama ekrana öğrenci listesi gelmiyor nedenini bilen var mı aynı şey öğrenci not girişlerinde de olmuştu lütfen yardım bir de bu yöneltme formları nezaman son

Hocam Uyumluluk Ayarlarını kullanın sorununuz çözülecektir. İyi çalışmalar.

ya bi de bu varmış
sadece 6lar çıkıyor bende de
öğrencileri o kdar ayrıntılı tanımıyorum ki ya :(

yöneltme gözlem formları 6-7 ve 8. sınıflar için doldurulacaktır.7 ve 8lerde dersimiz seçmeli olduğu için yöneltme formu açılmayacak.sadece 6.sınıflar için doldurmamız gerekiyor ve e-okulda açılıyor.daha az önce doldurdum.açılmıyor diyen arkadaşlar internet explorer ayarlardan uyumluluk görünümüne meb.gov.tr adresini ekleyiniz.bu sene başından beri e-okulun listeleme sorunu mevcut ve bu şekilde halledilebiliyor.okuldaki tüm öğretmenlerin e-okul açılmıyor şikayetlerinden bıktığım için okulun tüm duvarlarına uyumluluk modu ekleme ile ilgili çıktılar alıp astım.mebin genel sorunu

Geri