yıldım bıktım usandım...

Kodla Büyü

nefes23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar meb.k12. tr ler google da görünüyormu..ya bıktım artık bu müdürün sorularından..her gördüğü yerde ya hoca hanım napıcaz bu siteyi? açılmıyor akşamları?? google da çıkmıyor??veliler nası girecekler??? ya anlatıyorum anlamıyor da..surat yapıp gidiyor sanki görevimi yapamıyormuşum gibi..uffff :x :verymad: :x :verymad:

hocam deyin ki "Türkiye'nin hiçbir yerinde hiç bir okulda hiç bir veli sizin giremediğiniz saatlerde giremiyor. Eğer bu konuda birşeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorsanız konunun muhattabını bulup şikayet dilekçesi yazalım müdür bey". Susacağını tahmin ediyorum :)

nefes23' Alıntı:
arkadaşlar meb.k12. tr ler google da görünüyormu..ya bıktım artık bu müdürün sorularından..her gördüğü yerde ya hoca hanım napıcaz bu siteyi? açılmıyor akşamları?? google da çıkmıyor??veliler nası girecekler??? ya anlatıyorum anlamıyor da..surat yapıp gidiyor sanki görevimi yapamıyormuşum gibi..uffff :x :verymad: :x :verymad:

Ciddi ve kendinden emin bir şekilde gerekirse dilekçe ile Müdürünüze durumu iletin. Yine de olmazsa İL Milli Eğitim Müdürlüğündeki formatörlük işleriyle ilgilenen Müdür Yardımcısına durumu bildirin. İl MEM Müdür yardımcısı gerekirse Okul Müdürünüze telefon eder. Yapmanız gerekenler bunlar, yapmamanız gereken canınızı sıkmanız :idea:

bote67' Alıntı:
nefes23' Alıntı:

Ciddi ve kendinden emin bir şekilde gerekirse dilekçe ile Müdürünüze durumu iletin. Yine de olmazsa İL Milli Eğitim Müdürlüğündeki formatörlük işleriyle ilgilenen Müdür Yardımcısına durumu bildirin. İl MEM Müdür yardımcısı gerekirse Okul Müdürünüze telefon eder. Yapmanız gerekenler bunlar, yapmamanız gereken canınızı sıkmanız :idea:

eyvallah hocam..google da çıkmıyor diyor bunu da açıklıyorum anlamıyor adam ya..sizinkiler çıkıyormu acaba google aramasında??

hocam bende de aynı sorun.okulun sitesi açılmıyordu.sanıyorlar ki ben yapamıyorum. :D okulda haftasonu internet bağlantısı gitmiş.dün okula gelince bir bakın dediler.baktım bizden kaynaklanan bir sorun yok.modemde düzgün çalışıyor.ayarlarını tekrar yaptım ama bağlanamıyorduk.sorunu bir türlü anlatamıyorum.öğleden sonra internete bağalanabildik.şimdi de bazı sitelere girmiyor.mesela bilgemer.com gibi.hala anlatamıyorum ben bozdum sanki :verymad:

Bütün müdürler aynı demekki anlatırsın anlamazlar akılları ermeyen meselelerde çok bilmişlik yaparlar.

Arkadaşlar bizim okul sitesi de çıkmıyordu Google da. Google Site Yönetici Araçları ndan tekrar Site Değerlendirme isteğinde bulundum. Sorun düzeldi. Yine ilk sırada çıkıyor. Bir deneyin ordan derim.

Türkiye58' Alıntı:
baktım şu an açılmışşş :) tam komedi en iyisi özel alan almak mebden vazgeçmek

Bizimki çalışmıyor hala ilden ile değişiyor demekki, ama ftp açılıyor,
bari herkese ftp şifresini verelimde girecek olan ftp den girsin zuhahaha
bu arada arkadaşlar benim saat ile bu forumun saati arasında 1 saat fark var acaba nedenki ? forumun saati 1 saat ileri

arkadaşlar kaç gündür bununla uğraşıyorum, googleda birinci sırada yer alan okul sitem kayboldu, onu geçtim normal adres çubuğuna adresi yazıncada görünmüyor. Google Site Yönetici Araçları ndan sitemi doğrulattım fakat 2 gün oldu hala google da yer almadı sitem,şimdiye kadar böyle bir sıkıntı olmamıştı.

Hocam zaten anlatıklarınızı anjlasalar bu soruları sormazlar..
O zaman siz de onların anlayacağı şekilde cevap verin anlarlar.., "google bozulmuş, onarıyorlar, yakında düzelir deyin. Anlarlar..."

Bazı durumlarda böyle saçma cevaplar veriyorum. Anlamış gibi yapıyorlar.

ayda 70 tl gibi bir fiyata bir alanda sitemizi yayınlıyoruz bir sıkıntı olmuyor en iyisi idareyi buna ikna etmek

ct442002' Alıntı:
Hocam zaten anlatıklarınızı anjlasalar bu soruları sormazlar..
O zaman siz de onların anlayacağı şekilde cevap verin anlarlar.., "google bozulmuş, onarıyorlar, yakında düzelir deyin. Anlarlar..."

Bazı durumlarda böyle saçma cevaplar veriyorum. Anlamış gibi yapıyorlar.
:D

meb serverına gelsin
allah belanı versin allah seni kahratsin bana gelen sana gelsin.yk dan sevgilerle...
şiştim şimdi patlıcam.site mite açılmıyo ya

Hocam oturun müdürünüzle bir güzel konuşun ve profesyönel web hizmeti almanız gerektiğini bunun ise yıllık belli bir ücret vererek mümkün olduğunu anlatın. bilenler joomla yapsın bilmeyenler hazır sistem aldırsın.
Ya hiç MEB'in ipiyle kuyuya inilir mi? Töbe töbe!!!

meb.k12.tr sunucularında aktarım çalışmaları var. Sayısı artırılıyor ve çok daha güçlü sunuculara geçiliyor. Bilginize...

ucuz etin yahnisi yavan olur de hocam..o zaman anlar...madem siteyi bu kadar önemsiyor.bassın parayı o çok bilmiş veliler alın güçlü bir host.ne zaman nereye gireceklerse girsinler...aynen böyle diyin...siz açıklamaya çalıştıkça onlar anlamayacak sorunu sizde arayacaklar...verin ağızlarının payını niye alttan almaya uğraşıyorsunuz ki :x

arkadaşlar benim de şöle bi sorum olcakkk.
ben de googla sitemi eklemdim ve doğruladım.Ancakkk
googla okulun ismini yazdığımda mesela okulun personel sayfası felam çıkıo , ama menüler felan yok ortada mesela gidio personel.html yi açıo ama orda kalıo.ben de bbnet şablonunu kullanmıştım . neden indexi değil de ara ara sayfları alıo olabilir.

Geri