yıldım bıktım usandım...

Kodla Büyü
evet hocam değiştirmiştim ama sonuç yine aynı çıkmıo..siz ekstra bişey yaptınız mı acaba bunların dışında

oo baya olmuş..çıkması lazımdı ama..tagleri değitirdikten sonra tekrar doğrulattınızmı..

zaten metaları baştan değiştirmiştim.Bir de site değerlendirme isteği yolladım demin... umarım çıkar artık.teşekkürler...

hocam siz elinizden geleni yapmışsınız..başka yapılacak bir şey yok..sık sık ziyeret edin
ozaman daha çabuk çıkıyor;)

Meb siteleride 08:00 - 17:00 arası çalışıyor, adamlar mesai bitiminde fişi çekip gidiyorlar sanırım :lol:

Saatlerce pc başında beklemektende 5 tl; k12.tr 20 tl ise 250 mb web alanı;

Yıllık masraf 25 tl ye geliyor. Bu kadar uğraşmaya değer mi ?

arkadaşlar benim şöleee bi sorum daha olcak bnilgisi olan varsa lütfen cevaplayabilir mi?

şimdik google 'a bizim okulun adını yazınca normalde index'e yönlenmesi lazım ya bi sürü sayfa listeleniyo alt alta personel.html, haber.html , iletitsim.html gibi ama maalesef indez html ortalrada yok.bi de 1.6 şaşlonunu kullananlar biliodur sayfalar iframe şeklinde olduğu için google dan oraya tıklandığında küçük bi çerçeve içinde ilgli bölüm çıkıyo.site neyin nesi hiç bişe görünmüo haliyle.

ftp ye dosyaları atarken ayrı birr klasör oluşturmadım.yani kendi bilgisaayrımdaki site klasörünün içini kopyalayıp direk ftp ye attım.acaba bundan olabilir mi ?

hocam aynı ilden meb server kullanan bir iki okulu daha açmasını söyleyin, sonra gelsin laf etsin. bence en güzeli tam adresi verin tek tek yazarak girsin. eminim birçok müdür kendi okulunun web adresini ezbere bilmiyordur

Geri