Yıllık plandan farkı olarak klavuz kitaba göre anlatmak

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben 6.sınıflar için internetten indirdiğim bir planı kullanıyordum fakat bugünden itibaren 2012 yılına ait bir klavuz kitap elime geçti 6-7-8 bilişim teknolojileri kitabı önümüzdeki haftadan itibaren bu klavuz kitaba göre ders işlemeyi düşünüyorum öyle yapmasam 2.dönem sadece programlama akış diyagramı algoritma konuları var ve bunlarda öğrencilerin seviyesinin üzerinde veya sadece 1 saat algoritma 1 saat klavuz kitaptan mı ders işleyeyim?Görüşlerinizi bekliyorum...
Zümre toplantı tutanağında belirtmeyi de düşünüyorum bu durumu.

hocam 2012 basım yılı 6-7-8 öğretmen klavuz kitabı ben netten indirmedim okuldan aldım

Hocam, yıllık plandaki konu başlıklarını ders defterine yazın. Bunun haricinde sınıfın seviyesine uyuyorsa başka konuları işleyebilirsiniz. Bu konuda dersimiz esnek. SBS gibi bir hedef de olmayınca.

sanalomer' Alıntı:
Hocam, yıllık plandaki konu başlıklarını ders defterine yazın. Bunun haricinde sınıfın seviyesine uyuyorsa başka konuları işleyebilirsiniz. Bu konuda dersimiz esnek. SBS gibi bir hedef de olmayınca.
sayın hocamın dediği gibi yapın sıkıntı olmaz

ben sene başından beri öyle yapıyorum hocam. 5 lere 1-2-3-4-5 basamaktan oluşan temel kullanım planı oluşturdum onu yapıyorum çok da güzel gidiyor 6 lar için de dedğiniz gibi internetten bir plan indirdim o planda istedğim değişiklikleri yaptım hem öğrenciler için hem kendim için güzel geçiyor dersler

Geri