YALOVA WTİG 2 KURSUNA GİDECEK YARMI

Kodla Büyü

vgm

Aktif Üye
ARKADAŞLAR WTİG 2 KURSUNA RESEN ALINDIĞIM YAZIYOR. 1-12 KASIM ARASI KURSA GELECEKLER VARMI ACABA_

bana da resen çıkmış hocam.Siz de mi wtig 1'i temmuz ayında mersinde aldınız.

nerden öğrendiniz arkadaşlar okula yazımı gldi mebbis den öğreniliyo

ilsis'ten yayınlanmış hocam,okula yazı gelmesi 10 günü bulur.

az önce yazı bana tebliğ edildi arkadaşlar. ayrıca arkadaşın dediği gibi zaten mebbis te hizmetiçi eğitim modülüne girerseniz resen alındığınızı görürsünüz.

bende geliyorum bir aksilik olmazsa. görüşürüz...

bana yazı gelmeden gitmiştim.kurs bitti geri geldim 1 ay sonra okula yazı geldi :scared: neyseki ben yalovadan yazı alıp gelmiştim..

Bende gelemiceğim. 3 gün rapor alacam ama sonra napacağım o raporu biyerlere faxlamam gereklimi.

Deneyimli arkadaşlar yol gösterirlerse sevinirim...

dijey' Alıntı:
Bende gelemiceğim. 3 gün rapor alacam ama sonra napacağım o raporu biyerlere faxlamam gereklimi.

Deneyimli arkadaşlar yol gösterirlerse sevinirim...

hocam.rapora felan gerek yok. nasıl iptal edilir anlatayım size.
Ankara hizmetiçi eğitim ara. Ailevi nedenlerden dolayı kursa gidemeyeceğim gibi bir bahane sun. onlar senden bunu dilekçe ile istiyor. yaz dilekçeni ayrıntılı bir şekilde. fax çek.
bu kadar hocam.
yaptık oldu geçmişte..

arkadaşlar anlaşılan gitmek istemeyen çok kişi var aynı gün aynı ilgili yer nereyse oraya beraber ya da ayrı ayrı mail yazı fax falan göndersekte iptal ettirsek.
ama tabi gitmek isteyen arkadaşlar da var... illa rapor alcaz anlaşılan...

rock' Alıntı:
arkadaşlar anlaşılan gitmek istemeyen çok kişi var aynı gün aynı ilgili yer nereyse oraya beraber ya da ayrı ayrı mail yazı fax falan göndersekte iptal ettirsek.
ama tabi gitmek isteyen arkadaşlar da var... illa rapor alcaz anlaşılan...

raporu yalova Hizmeti içi eğt merkezine faxlayın.bu kadar.

arkadaşlar biz seminerdeyken ek dersimizi alacağız değilmi görevli izinli olduğumuz için

başına dert aldın valla...sakın taylan hocanın sınıfına gitme benden tavsiye:))

Geri