yazıcıdan e-maile taratmak

Kodla Büyü

bt3468

Seçkin Üye
Seçkin Üye
fatih projesindeki 363 ile tarananları nasıl e-maile gönderilir.
ayarları nasıl yapacağız

Yazıcı esasen gömülü bir bilgisayara sahiptir. Kendi işletim sistemi mevcut ve Firmware güncelleme adı altında yüklemelerle türkçe dahil birçok dile çevrildiği gibi patates baskı yöntemi ile çoğaltılıp farklı markalar altında başka isimler altında piyasada farklı isimlerde satılmaktadır. İçinde SATA hardiski mevcut olan tarayıcı-faks (iki adet takılabiliyor) - yazıcı bütünleşik cihazdır.
Bütün bunları şu sebeple söyledim;
Cihazınızı içinde tıpkı Windoes hesapları gibi hesaplar oluşturarak her hesap için disk alanı tanımlayabilirBunları posta kutusu alanı olarak tanımlayabiliyorsunuz.HEr kullanıcı kendi şifresi ve kotası çerçevesinde çıktı ve fotokopi çekebiliyor.Tüm yapılanlar rapor olarak alınabiliyor.Tanımlanan kullanıcıların e-posta adreslerini eklemek süretiyle Network aracılığı ile internete bağlanan cihaz taradıklarını size e-posta olarak yollayabilir.
Ayrıca android markette bu yazıcıya uygun yazdırma yazılımı gooogle playden indirilebirlir.Böylece Telefon veya Tabletiniz üzerinden de okulunuzda çıktı alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için klavuzlar cihazın yanındaki gözde bulundurulması gerekiyor.Takıldığınız yerde servisi arayarak eğitim isteyebilirsiniz.Tavsiyen okul BT Rehberi ve en az 1 memur ve Müdür yardımcısının aynı anda hazır olduğu gün ve saat için randevu alarak firmadan gelmelerşnş ve anlatıığım tüm iş-işlemler için size kurulum ve ayarların nasıl yapıldığını göstermesini talep ediniz.
Sorun çıkartırlarsa il-ilçe fatih projesi koordinatörleri ile görüşünüz.

Geri