Yazılım Geliştirme Dalı İBE sınavı çalışma soruları var mı? arkadaşlar

Kodla Büyü
Beceri eğitimi sınavındaki soruları bütün derslerden mi yoksa sorumlu derslerden mi hazırlıyor sununuz?

Son düzenleme:
Müsait olan bir arkadaşım bana da özelden paylaşabilir mi acaba?

@kaeii hocam emek verip hazırlamışsınız teşekkürler.
Teslim alan arkadaşlar bana da gönderebilir misiniz?

hocalarım merhaba, " İşletmelerde mesleki eğitim gören öğrenciler, beceri eğitiminin değerlendirilmesi amacıyla ders yılının son haftasında beceri sınavına alınırlar. Öğrenciler bu süre içerisinde izinli sayılır. Bu sınav, dersin öze liğine göre komisyonca alınacak karar doğrultusunda uygulamalı ve/veya yazılı olarak yapılır. (Ek cümle:RG-2/9/2020-31232) Mesleki eğitim merkezi programına kayıtlı 11 inci ve 12 nci sınıf öğrencilerinin beceri sınavı; Bakanlıkça hazırlanan, kalfalık/ustalık beceri sınavı değerlendirme kriterleri doğrultusunda, uygulamalı olarak yapılır ve kamera kaydına alınır. (2) Öğretim programlarında birden fazla uygulamalı ders bulunan alanlarda, işletmede eğitimi yapılan her ders için beceri sınavı, sınav komisyonunun kararına göre birlikte veya ayrı ayrı yapılabilir. Birlikte yapılan sınavların değerlendirmesi ayrı yapılır." yönetmelik madddesine göre gelişim tablosuna yazdığımız tüm derslerden sınav yapmalıyız gibi anlıyorum. Sizin fikriniz nedir? Nasıl yapacaksınız?

Geri