[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    67
mavi ekran alan varmı bu imajda? kendi sınıfımdaki windows11 yüklü faz2 tahtada bazen mavi ekran veriyor bunda yaşanmıyorsa indirip yüklemeyi düşünüyorum

hocam 2 tane faz2 tahtaya kurdum hoparlör yok gibi görüyor neden oluyor acaba

Öncelikle elinize sağlık hocam ben indirdim kurdum imajınızı ama ses sorunu verdi ses açamıyoruz neden kaynaklı olabilir. teşekkürler

Ses bir süre sonra otomatik yükleniyor arkadaşlar.10 tane tahtaya kurdum 7 tanesinde anında driverı buldu yükledi.Diğerlerinde ise gün içinde driverı bulup sorun kendiliğinden giderildi.

Ses bir süre sonra otomatik yükleniyor arkadaşlar.10 tane tahtaya kurdum 7 tanesinde anında driverı buldu yükledi.Diğerlerinde ise gün içinde driverı bulup sorun kendiliğinden giderildi.
Muhtemelen okulunuzda hem Intel hemde Amd ekran kartına sahip akıllı tahtalar var

Geri