Yeni BT Lab Yer Buatı

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar,
okulumuz yenilendi bana da normal dersliklerin yarısı kadar bir lab yapmışlar sağolsun ve aşağıdaki gibi bir yer buatı var ama yerde toplam 7 adet ve hizalı değil.

Ben bir şekilde düzenimi oluşturdum ama bazı yer buatları ortada kaldı ve üstlerindeki kapak çok da sağlam değil, yani üzerine basıldığında biraz içine giriyor bunları (ortada kalanları) nasıl koruyabilirm üzerine bir koruma mı yapmalı?
Çözüm önerisi olan var mı acaba?

doseme-alti-priz-kutu-dk-mx1-uygulama.jpg

hocam eğer hiç kullanılayacaksa üstüne yaklaşık kapaktan 2cm geniş metal veya sağlam bir tahta konulup, bu parçanın 4 köşesinden yere vidalanabilir.bir çıkıntı oluşturur ama sağlam olur. yoksa plastiğe basmaktan kapak zamanla yüksek ihtimalle kırılır.

sağdan soldan artan laminant parke parçası bulursanız üzerine vidalayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-02-20 230936.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-20 230936.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 143
tşkler arkadaşlar yerleşimi tamamlayınca o zaman açıkta kalanların üstünü vidalayım en iyisi parke veya bir tahtayla sağolun

Hocam yanlardan silikonla bence. Yazları komple okulu yıkayıp temizliyorlarsa sıkıntı olmasın. İnce sac da kullanabilirsin zeminden yüksek olmasın istiyorsan.

Geri