yeni epostayı nasıl tanımlatabilirz

Kodla Büyü

kewok2544

Aktif Üye
mebi aradım okulun yeni meail adresi ve sifresini verdiler ama bununla yöntim paneline geiremiyor panel eski mail adrsini görüyor. nasıl aşabilirim bu sorunu

kewok2544' Alıntı:
mebi aradım okulun yeni meail adresi ve sifresini verdiler ama bununla yöntim paneline geiremiyor panel eski mail adrsini görüyor. nasıl aşabilirim bu sorunu
Sayın Hocam,

MEBBİS Yöneticinizle görüşün. Yeni bir kullanıcı tanımlasın ve yeni e-posta adresini girsin.

İyi çalışmalar.

kewok2544' Alıntı:
Aynı sorun bende de var hocam. Eski mail adresiyle web sitesini yayınlamıştım. Şimdi de yeni mail adresiyle kayıt yapamıyorum. İlçe koordinatörümüzle görüştüm. Sorun düzelirse buraya tekrar yazarım.

olmuyor mebbis yöneticiside ancak yeni şifreyi bilip sölüyor.nasıl aşacaz bu sacma sorunu hic bilmiyorum

kewok2544' Alıntı:
olmuyor mebbis yöneticiside ancak yeni şifreyi bilip sölüyor.nasıl aşacaz bu sacma sorunu hic bilmiyorum
Sayın Hocam,

MEBBİS Yöneticiniz Bakanlığı E-posta gönderecek. Bakanlık şifreyi gönderecek. MEBBİS Yöneticisi de size tebliğ edecek.

Ayrıca bugün sabahtan veri Bakanlığın meb.gov.tr ve meb.k12.tr e-postaları çalışmıyor. Belki şifre doğrudur. Sistemden kaynaklıyor olabilir. E-potada bazen bunu yapıyor.

ftp şifreleri yenilendi mi? yenilendi ise bunu da mı il meb den öğrenecez. ilk kezz girişte eski ftp ile giriş yaptım ondan sonra giremiyorm panele acaba yeni ftp ile mi girecez

Arkadaşlar ilkokul ve ortaokullar mutlaka yeni kurum kodlarıyla https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/mebpanel/login.php adresinden yeni web adresi almalılar. bu işlemi yaptıktan sonra giriş yapamayanlara şunu tavsiye ederim. bağlı oldukları ilçe MEM web sitesi sorumlusuna (varsa Ebitefo olabilir) ulaşıp gerekirse yeni kullanıcı oluşturmasını isteyip şifre belirleme linkini göndermesini talep etmeniz. Çünkü ilçe MEM'ler okul panellerine ulaşabiliyorlar artık...

Geri