Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
Arkadaşlar Windows 8.1 ve sonrası versiyonlarda sidebar ı engelleme için yama hazırlıyorum. Programı kurmamış olanlar biraz beklesin.

hocam tahtaya kurduğumuz programı nasıl kaldırıyoruz. birde sunucu bilgisayarı değiştirince sıkıntı olur mu

alpi' Alıntı:
hocam tahtaya kurduğumuz programı nasıl kaldırıyoruz. birde sunucu bilgisayarı değiştirince sıkıntı olur mu
Hocam sunucu yazılımında kaldırma belleği oluştur seçeneği var. Anahtar oluşturma ekranında. Ordan Flash belleğimizi oluşturup tahtaya takıyoruz. Otomatik kaldırıyor yazılımı.

alpi' Alıntı:
Hocam Sunucuyu tabiki değiştirebilirsiniz. yeter ki ip niz aynı kalsın. sadece yapmanız gereken seri numaranızı kaydetmek ve yeni sunucuya kurulum yaparken bu seri numarasını kullanmak

Arkadaşlar. Tüm dosyaları Güncel haliyle sunucuya Yükledim.
Yeni linkleri Bütün arkadaşlara Yolluyorum.

Okulda bazı bilgisayarlar 10.43 ile başlayan ip alıyor.Bazıları 192.168 ile başlayan ip alıyor. Ben 168 li olanı sabit ip ile sunucu yapmıştım. ping komutu uyguladığımda sunucu ile 10.43lü tahta bağlantı kuramıyor.Bu sorunun çözümü var mı?

rzksy' Alıntı:
Okulda bazı bilgisayarlar 10.43 ile başlayan ip alıyor.Bazıları 192.168 ile başlayan ip alıyor. Ben 168 li olanı sabit ip ile sunucu yapmıştım. ping komutu uyguladığımda sunucu ile 10.43lü tahta bağlantı kuramıyor.Bu sorunun çözümü var mı?
Hocam o sorunu bende çözemedim. mecburen ayrı ip aralığınıdaki bir bilgisayarı sunucu yaptım. ET lerin hepsi birbirine ping atabiliyor. Eğer Et ler ile aynı aralıktaki bir bilgisayarı sunucu yaparsanız sıkıntı yaşanmaz

Geri