yeni meb web sitesi sorun

Kodla Büyü

110607

Aktif Üye
arkadaşlar dün milli eğitimde bir bilgisayarda okulumuzun yeni web adresini aldım.şifremizide aldık.ancak şimdi okulda kendi bilgisayarımda sisteme giremiyorum.okulun e mail adresini ve dün bana verilen meb***** diye başlayan şifreyi giriyorum farklı bir ıp adresinden sisteme girdiğiniz için işleminiz gerçekleşmemiştir diyor.
hemen altında Yeni IP adresinizi tanımlamak için "IP Adresimi Değiştir" bağlantısını kullanınız!
yazıyor orayıda tıklıyorum doğrulama mesajınız e mail adresinize gönderildi diyor ama ne benim özel e mailime nede okulun e mailine mesaj gelmedi .yani sisteme giremiyorum.bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?

Şifrenin geldiği mail adresine ip değiştirme maili gelmesi gerekir. Biraz geç geliyor meb maile. Mail kutunuzun dolu olup olmadğını da bir kontrol edin derim.

okulun mail adresine gelir hocam şifre ama biraz beklemeniz gerekir geç gelebilir birde gelen kutusuna değilde gereksizlere gelebilir orayada bakın

Hocam okulun mail adresine bakın,mail kotası dolmuşsa o yüzden mail gelmiyordur.Gereksiz olan maillerden silin

Geri