Yetişin Lütfen...

Kodla Büyü

bilisim_oguz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulun ftp şifresine ulaşamıyorum.şifremi unuttum a tıklıyorum.gönderdim e-posta adresine diyor.ama gelmiyor.İli aradım onlar da birşey bilmiyor gibi.Ne yapabilirim arkadaşlar.Lütfen yardım edin. :(

anladım hocam.il de gün içinde mesaj gelir dedi.bekleyeceğiz bakalım.Bu yeni site işi biraz sıkıntılı duruyor.hayırlısı...

Hocam Outlook Express den mi almaya çalışıyorsunuz mailleri, meb mail den mi? Meb mail e gelmiyor haberiniz olsun. Outlook Express kurun.Bu arada gelen mail başlığı "geri göndermeyiniz" şeklinde.

Slm hocam ben anadolu lisesinde formatörüm kendi okulum yibo lisede şifre geldi açtık sorun yok ama yiboda şifre okulun eski mail
adresine geldi. ilçe meb aradık il formatörünü aradık en son aldığım cevap ise bizim gibi 250 - 300 okul varmış bekliyoruz
şifre unuttum deyince gönderilen e mail adresine bak es ki mi yeni mi

aydansiii' Alıntı:
Hocam Outlook Express den mi almaya çalışıyorsunuz mailleri, meb mail den mi? Meb mail e gelmiyor haberiniz olsun. Outlook Express kurun.Bu arada gelen mail başlığı "geri göndermeyiniz" şeklinde.
hocam ikisine de baktım gelmemiş daha.

office nin outlok unu kullangı için e- posta dolu olması zor ihtimal bence hocam yinede deneyin

Bir haftadır siteye bakamıyorum. Mail gelmiyor. Bir gün sonra ulaşan mail işe yaramıyor

arkadaşlar şu işe el atar mısınız.zor durumdayım.yine gönderiyorum şifremi unuttum gönderiyorum.bağlantı gönderildi diyor ama gelen mesaj yok.e-posta adresi doğru.hem ooutlokk kurdum hem de web e-posta kurdum ve doğru.ne yapabilirim artık.siteye giremiyorum.

Sayın Hocam,

Yarın MEBBİS Yöneticinizle görüşün. Size ikinci bir kullanıcı tanımlasın. E-posta olarak okulun E-postasını yazsın. E-Postanıza mutlaka link gelir. Böylece sorun hallolur.

İyi çalışmalar.

Yalnız başlık forum kurallarına aykırı. Yetişin, acil, imdat gibi başlıklar kullanılamaz.

Aynı şeyleri bende yaşadım Hocam ben de sonunda okulun adresiin başına ilçe adını da koyarak tekrar adres aldım iyi mi yaptım bilemiyorum ama hiç yoktan iyidir

kaç gündür bu "gerigöndermeyiniz" maili geç geldiği için işlem yapamıyorum hala devam ediyor. az önce gönderdim ip değişikliği işlemi için. bekle bekle gelmiyor mail nasıl bi şeydir ya..çok memnun değilim ben açıkçası bu mebwebden ha bire bi yerlerde tıkanmalar kitlenmeler oluyor..bi de 9 sunucusu varmışş..

Geri