Youtubea giremiyoruuuz ? Girebilen var mı

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba hocalarım.. Meb yeni bir koruma geliştirmiş galiba bizim okul youtube sitesine giremiyor. 10 gün önce falan girebiliyorduk ama şimdi engelleniyor. Program ve dns ayarları ile oynamak da sorunu çözmedi. Şu anda girebilen var mı varsa hangi programla veya hangi DNS ayarları ile girebiliyor? Yardımcı olursanız sevinirim çünkü hocalar akıllı tahtadan youtubea girip videodan ders anlatmak istiyorlar... Yardımcı olursanız sevinirim

Aynen hocam Türkiye genelinde bi sıkıntı var. hocalar beni çevirip youtube diyorlar... Eskiden Youtube mu vardı :) şaka bi yana bu engeli aşan arkadaş varsa yazarsa çok seviniriz

Yalnız değilmişim, 10 gündür girilmiyor, yalnııız xp yüklü pc ler, https ile giriyor. Vista, win7 ler girmiyor, akıllı telefonlar girmiyor. Explorer sürümleri aynı, virüs programı yok, güvenlik duvarı kapalı. xp ler çatır çatır giriyor, delirecem..Anlatabilirsen anlat diğer öğretmenlere durumu

Bugün Din kültürü öğretmeni youtube dedi. Video siteleri dedi... Diğer öğretmenler diyor. Öğrencilere "ders işlenemiyor. Bilgisayar öğretmeninize söyleyin. Youtubeu yapsın" demişler. Ben de öğrencilere "Eskiden youtube mu vardı" dedim. :lol:

Niye uğraşıyorsunuz ki, bakanlık yasaklamış yapabilecek bir şey yok, ama çok istiyorlarsa paralı vpn ile olur diyip sorunu çözün. :)

Geri