ÇALIŞIYOR DYNET ÇALIŞIYOR... HATA BİTTİ...

Kodla Büyü

hhaktan

Site Gezgini
Yönetici Düzenlemesi: Dyned Sunucusunun Son Durumunu , Çalışıp Çalışmadığı Bilgisini almak için ilgili konuyu ziyaret ediniz...
dyned-ingilizce-dil-egitimi-sistemi-f130/dyned-server-durumu-t28935.html

Daha sonra aşağıdaki konuya göz atınız..

dyned-ingilizce-dil-egitimi-sistemi-f130/dyned-calistirma-hatasi-t15778.html
sayfasında "hdx" yayınladığı çözüm ile dyneti çalıştırdım. Çok kolay oldu 1ay kafayı yedikten sonra ...
hdx çözümü yazan parmakların dert görmesin. Yine de yapamayanlar için ben bir daha yazayım.

Arkadaşımızın verdiği log dosyasını indirin ve açılan log klasörünün içindeki dosyaları "dizine çıkar" deyin.Bbilgisayarda herhangi bir yere mesela masaüstüne....

Bu arada dynet klasöründeki "analyzer" e çift tıklayın ve 2 sırada seçili olan "dynet kurulumunu kontrol et" seçeneği seçili iken tamam deyin.

Birkaç saniye sonra açılan sayfada alt tarafta üç seçenekten biri olan "Dynet.log" u tıklayın. Açılan sayfaya indirip açtığımız log klasörünün içindeki tüm dosyaları seçip kopyalayıp yapıştırın. Tümüne evet seçeneğini seçin. Sonra programı çalıştırın. Hayırlı olsun. 2 ayrı bilgisayarda denedim. Gayet iyi ve hızlı çalışıyor...

hhaktan ve hdx çok teşekkürler. iki aydır şu çalışma hatası sorununu düzeltemiyodum sizin sayenizde düzeltebildim. müdür yardımcısının elinden kurtardınız beni :)

Arkadaşlar tarih 17.11.2011. Çocuğuma Dynet DVD ortamında verilmiş. İşletim sistemi XP. Quick Time kurdum ama setup kurulumda ''Kurulum Tamamlanmadı. Kurulum sırasında gerekli tüm dosyalar kopyalanamadı' ve ''Scanning for Available Installations'' uyarısı geliyor. Daha kurulum aşamasına gelmeden orada kalıyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Birde engine dosyası Quicktime ile açılıyor. acil yardımcı olursanız sevinirim.

BulentKataras' Alıntı:
Arkadaşlar tarih 17.11.2011. Çocuğuma Dynet DVD ortamında verilmiş. İşletim sistemi XP. Quick Time kurdum ama setup kurulumda ''Kurulum Tamamlanmadı. Kurulum sırasında gerekli tüm dosyalar kopyalanamadı' ve ''Scanning for Available Installations'' uyarısı geliyor. Daha kurulum aşamasına gelmeden orada kalıyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Birde engine dosyası Quicktime ile açılıyor. acil yardımcı olursanız sevinirim.

Quicktime kurulumunu internetten indirip kurabilirsiniz. Yada kurulumsuz çalışan dyned için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

dyned-ingilizce-dil-egitimi-sistemi-f130/dynet-kurulumsuz-son-surum-t70937.html

bbnetten bir dyned sürümü indirmiştim geçen 2010 vs isminde vardı çalışıyordu kurulup güncellemeleri yaptıktan sonra bu hdx midir nedir ne uğraşıyorsunuz şu memlerin gönderdiği kıyrıtık kopyalayamadığı cd lerle..

Geri