Çek Gitsin E-Okul Fotoğraf Yükleme (Android)

Kodla Büyü
Hocam harikulade gerçekten, hiç uğraşmadan saniyede öğrencinin fotoğrafını güncelledim.
teşekkürler :+1:

gerçekten ilginç herkes çalışıyor diyor bir ben çalıştıramadım :D

bir öğretmen bir mdr yrd hatta bir rehber öğretmenler grubuna ait kodlarla denedim olmadı :verymad:

cexen' Alıntı:

bir öğretmen bir mdr yrd hatta bir rehber öğretmenler grubuna ait kodlarla denedim olmadı :verymad:

Hocam telefonun mu bozuk ne :D

APK'ların orijinal ve güvenilir olduğunu nasıl anlarız?

Örneğin banka mobil yazılımlarının?

cexen' Alıntı:

Tarayıcıdan giriş yapmayı denediniz mi?

Hocam tekrardan teekkür ederim. Yanlız fotoğrafı çekip kaydedebiliyorum ama şubeleri göremiyorum ve e okula bağlanmıyor...

Hocam tekrardan teekkür ederim. Yanlız fotoğrafı çekip kaydedebiliyorum ama şubeleri göremiyorum ve e okula bağlanmıyor...

hocam teşekkürler düşünce güzel. ama az önce GM discovery telefonuma indiridim ama şube seçemiyorum. daha doğrusu şube seçiyorum ama fotoğraf yükle butonuna basar basmaz 7/b şubesine geri dönüyor. bu sebeple sürekli olarak öğrenci bulunamadı hatası alıyorum.
sadece 7/b yi güncelleyebildim. diğer sınıflara geçemedim bir türlü :D

Süper uygulamaya benziyor, 1400 öğrenci var üşenip duruyorduk. Bu program harekete geçirir artık.
IOS uygulamasınıda bekliyoruz hocam. Emeğinize sağlık.

uysal_rockci' Alıntı:
hocam teşekkürler düşünce güzel. ama az önce GM discovery telefonuma indiridim ama şube seçemiyorum. daha doğrusu şube seçiyorum ama fotoğraf yükle butonuna basar basmaz 7/b şubesine geri dönüyor. bu sebeple sürekli olarak öğrenci bulunamadı hatası alıyorum.
sadece 7/b yi güncelleyebildim. diğer sınıflara geçemedim bir türlü :D
Yeni subeye gecmeden once Sube listesinden "Subeleri Yenile" secerek giris yapin.

SensizTutsak' Alıntı:
cexen' Alıntı:

bir öğretmen bir mdr yrd hatta bir rehber öğretmenler grubuna ait kodlarla denedim olmadı

Hocam telefonun mu bozuk ne

Aklıma gelmedi de değil hani ! O yüzden hanımın telefonu ile denedim. Zira ben telefonu çok kurcalarım root custom rom vs sebebiyle. ama onunkinde ve ayrıca dedim en teknolojik olanı olsun bir öğretmen arkadaş note4 almıştı onunla da denedim yok çalıştıramıyorum. Buradaki yorumlara göre sorun bende :D
çözemedim bir türlü.
yasamisd' Alıntı:
cexen' Alıntı:

Tarayıcıdan giriş yapmayı denediniz mi?
denedim tarayıcıdan giriyorum kurum işlemleri falan görünüyor. tıklıyorum. ama sonuç şube listeleri gelmiyor resim yüklenmiyor ve bağlantı başarısız diyor hemen.

Geri