Çek Gitsin E-Okul Fotoğraf Yükleme (Android)

Kodla Büyü
bügün sınıfın birinde deneme yaptım, bi kaç dakikada işim bitti hocam çok saolun.

deneme yaptım gayet başarılı ama resimleri biraz daha kaliteli yapsa daha iyi olacak

birde fotoları telefona nasıl kaydediyor... soracaktım ki buldum tşkler

Uygulama güncellenmiştir.
Güvenilir giriş için tarayıcıdan giriş yapma özelliği eklendi.
Otomatik flash modu eklendi.
Uygulama ismi ÇekiVer olarak değiştirildi.

Ekli dosyalar

• device-2014-10-26-130156.png
    device-2014-10-26-130156.png
    188.6 KB · Görüntüleme: 844
  • device-2014-10-26-130306.png
    device-2014-10-26-130306.png
    384.4 KB · Görüntüleme: 840
Hocam çok kullanışlı bir program olmuş gerçekten elinize sağlık. Ancak iki tane ciddi ufak hata var benim gördüğüm.
Birincisi E-okulda fotoğrafı olmayan öğrencilere fotoğraf yüklenmiyor. Yalnız resim varsa onu değiştiriyor.
İkincisi ise okul numarası tek haneli ise ve yazılsa dahi okul numarası giriniz hatası veriyor.

Saygılarımla.

hocam yeni bi arkadaşıma ekledim, kamerayı çalıştıramadık, nasıl hallederiz.

s.alkaya' Alıntı:
Hocam çok kullanışlı bir program olmuş gerçekten elinize sağlık. Ancak iki tane ciddi ufak hata var benim gördüğüm.
Birincisi E-okulda fotoğrafı olmayan öğrencilere fotoğraf yüklenmiyor. Yalnız resim varsa onu değiştiriyor.
İkincisi ise okul numarası tek haneli ise ve yazılsa dahi okul numarası giriniz hatası veriyor.

Saygılarımla.
Tek haneli numara hatasi ben de olmuyor. Fotografsiz ogrenci hatasini inceleyip en kisa surede duzeltmeye calisacagim

s.alkaya' Alıntı:

Saygılarımla.
Uygulama güncellenmiştir;
Önceden fotoğraf eklenmemiş öğrenci hatası düzeltildi.
Tek haneli okul numarası hatası düzeltildi.
SD Kart depolama klasörü CekiVer olarak düzeltildi.
Otomatik Flash modu destekleyen modellerde aktifleştirildi.
Kamera görünümü boyut ayarı iyileştirildi.

yasamisd' Alıntı:
s.alkaya' Alıntı:

Saygılarımla.
Uygulama güncellenmiştir;
Önceden fotoğraf eklenmemiş öğrenci hatası düzeltildi.
Tek haneli okul numarası hatası düzeltildi.
SD Kart depolama klasörü CekiVer olarak düzeltildi.
Otomatik Flash modu destekleyen modellerde aktifleştirildi.
Kamera görünümü boyut ayarı iyileştirildi.

teşekkürler tekrar deneyelim.

giriş başarısız hatası veriyor hocam, kaldırıp yeniden kurdum sıkıntı devam ediyor, bilgilerinize...

recepata' Alıntı:
giriş başarısız hatası veriyor hocam, kaldırıp yeniden kurdum sıkıntı devam ediyor, bilgilerinize...
Evet bu hata yeni olusmaya basladi galiba e-okulda bazi degisiklikler oldu en kisa zamanda ilgilenip duzeltmeye calisacagim

öğretmen olarak resim yüklemesi yapamadım. numara yazıyorum şube seçiyorum. ancak yüklenemedi diyor. sorun programda değil. e-okul yetkilendirmelerinde sanırım. resim işlemlerinin tüm yetkilerini vermeme rağmen program dışından ie ile girdiğimde resim yükledikten sonra kaydet düğmesi aktif olmuyor.

gcapan' Alıntı:
öğretmen olarak resim yüklemesi yapamadım. numara yazıyorum şube seçiyorum. ancak yüklenemedi diyor. sorun programda değil. e-okul yetkilendirmelerinde sanırım. resim işlemlerinin tüm yetkilerini vermeme rağmen program dışından ie ile girdiğimde resim yükledikten sonra kaydet düğmesi aktif olmuyor.
Fotografin ebatlari yada dosya boyutu ile ilgili bir sorun olablir.

hocam 2 gündür elim kolum bağlıydı, yapmanızı bekliyorduk,
fena alıştık :) elinize sağlık.

emeğine sağlık hocam. sen geliştirdikçe indirdiğimiz versiyon da update oluyor mu ?
yoksa her birini yeni bir uygulama olarak mı yayınlıyorsun???

BaRBaRYaN' Alıntı:
emeğine sağlık hocam. sen geliştirdikçe indirdiğimiz versiyon da update oluyor mu ?
yoksa her birini yeni bir uygulama olarak mı yayınlıyorsun???
Ayni uygulama ama Google playden guncellemek gerekiyor.

giriş başarısız hatası alıyorum sürekli. Mdr yrd olarak resim kaydetme yetkim de var. ancak bir türlü çalıştıramadım. Note4 ve s3 iki makina da sorun var. yeniden kurdum vs ama düzelmedi

cexen' Alıntı:
giriş başarısız hatası alıyorum sürekli. Mdr yrd olarak resim kaydetme yetkim de var. ancak bir türlü çalıştıramadım. Note4 ve s3 iki makina da sorun var. yeniden kurdum vs ama düzelmedi
Bahsettiginiz hata bende olmuyor. Bqska kullanici adi ve sifre ile deneyin yada yetkileri kaldirip deneyin

Geri