Çizgi Tagem 13 Nisan'da Kapanıyor

Kodla Büyü
Hayır tanışmadım, bir defasında özel mesaj olarak kendisinden bir konuda yardım istedim direk yok çekti. Bu tanışmamak için yeterli sebepti benim için

Niyazi Beyin yaptıkları ortadadır. Sonuçta biz büyük bir camiayız ve Niyazi Bey herkesin isteklerine olumlu cevap veremeyebilir arkadaşlar.

tati' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
Yok arkadaş burada bir dünya adam kızacak ama ben gene de sorayım;
Sayın Niyazi SARAL Beyefendi umarım bana da bilmez kişi lan ettiğiniz kişiye olduğu gibi kızmazsınız ama

TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği bir dernektir orada hemfikiriz ki bilmez kişi ilan ettiğiniz kişi de raporunda bunu yazmış,

2006 yılında aynı yada benzer bir adla TÜBİDER İktisadi İşletmesi adı altında bir işletmede kurulmuştur değil mi ve bilmez kişi buna şirketler grubu demiş olsa bu mali kazanç elde eden bir belirli bir organizasyon içinde yürüyen yapılardır. Siz dernek üyeliğinizin yanı sıra bu işletmeninde 2012 itibari ile koordinatörü olarak çalışıyorsunuz ve rapor önce dernek sonra şirketler grubu şeklinde ifade edilen bu yapı olabilir mi?

Israrla web sitenizden bahsetmenize ve web sitesine erkek/bayan WC kuralım mı demenize rağmen şişli ilçe mem 2010 ve 2011 yıllarında 3 ayrı tarihte belirttikleri adreste yüzyüze eğitim yapıldığını tespit etmiş ve bunu raporuna yazmıştır o zaman web siteniz değil elbette ama o yüz yüze eğitim yapılan yerlerin eğitim merkezi sayılıp sayılmaması gerektiği ile ilgili görüşünüz nedir?

Üzüntümüz tüm zümre tarafından bu kadar değer verilen bir kurumun gördüğü zarardır ama siz gerçekten farklı tarihlerde yüz yüze eğitimler verilen bir organizasyonun bir parçasıysanız keşke derneğin tüzüğünde yada derneğin YEGİTEK ile yaptığı protokolde yada dernekle aynı isimle kurulan ve dernek yönetimi tarafından 27.11.2012 tarihinde işletme müdür görevden alınan TÜBİDER iktisadi işletmesi tüzüğünde eğitim maddesini işletme merkezinde eğitim şeklinde genişletse ve Şişli İlçe MEM'e biz yüz yüze de eğitim vermek istiyoruz gerekli şartları yerine getirmek istiyoruz deseydi.

O zaman ne siz ne de bizler üzülmemiş olurduk. Gene de gönül ister ki evet bu yaptıklarınız hukuki değil ama kamu'ya da yararınız büyük bu hukuksuzluğu bu seferlik görmeyelim hadi devam edin derler de kimse üzülmeden bu süreç devam eder.

Not: Soruları Bilgisayar öğretmenleri zümresi süreci daha net anlayabilsinler diye duru bir şekilde cevaplarsanız sevinirim.
Kolaylıklar diliyorum.

hocam alkışlıyorum sizi, Niyazi Bey yaptığı projeler tamamen çıkar amaçlı olduğunu DÜŞÜNCESİNDEYİM. Ya da kendisi bir melek ben buyüzünü göremiyorum. forumda üzülüp kahrolan yemekten içmekten kesilen arkadaşlarım ne kadar tanıyor Niyazi Bey'i bilmiyorum.

Hatta bir keresinde eleştiriler yüzün forumdan uzaklaştırıldım hiç bir hakaret olmamasına rağmen.Kendini bilmez bir yönetici tarafından

Hocam çok net olarak söyleyeyim sizinle aynı şekilde düşünmüyorum.
Daha doğrusu ne sizin yorumunuz tarzında negatif bir düşüncem var ne de forumdaki pek çok arkadaşımız gibi pozitif düşünceye sahibim. Bir devlet büyüğümüz bitaraf olan bertaraf olur demişti ama ben bitaraf olarak olayı anlamaya çalışıyorum ki kişisel yorumumla bir şeyleri kaçırmayayım.

Niyazi Bey'in forumda ya da dışarıda pek çok arkadaşımıza mihmandarlık ettiği onlara mesleğe yönelik olumlu yönlendirdiği ortada. Ancak kendisi elbette bir iş adamı ve para kazanması gerekecek olayları buradan ve kişiselleştirmeden değerlendirmek lazım ki ne olduğu duygularla değil düşüncelerle netleşsin.

Neticede sizi kalp ameliyatına alan ve iyileştiren bir doktora ameliyatımdan para mı aldın sen diye kızamazsınız ama sizi ameliyata aldığı masa ruhsatlı değilse ve sağlıksız diye kapatılırsa benden başkalarını da iyileştirebilirdin neden ruhsatlandırmadın diye üzülürsünüz.

Niyazi Bey'e duygusal olarak negatif tutumum ki bu başlığa da yazmama sebep olmuştur bilmez kişi ilan ettiği kişi bir meslektaşımızdır, nasıl ki sokakta ki herhangi bir adam bir öğretmen hakkında olumsuz şeyler söylediğinde bu hoşuma gitmiyor ve sorgulamama sebep oluyorsa bir bakanlık müfettişinin çekirdeği de öğretmendir bu sebeple o kişiyle ilgili ollumsuz bir dil bende bir öğretmen olduğum için beni rahatsız eder ve süreci tekrar tekrar okumama (TÜBİDER derneğinin tüzüğünü incelememe, TÜBİDER adında kurulan şirketi tüzüğünü incelememe ve adı değişip yönetimi görevden alınan şirketi incelememe) sebep olur. Buraya yazmadan bu kadar okumamın tek sebebi NİYAZİ Bey'in bu camia için değerli bir beyefendi olduğunu düşünmemdir.
Tekrar ediyorum @tati net olarak sizinle aynı şekilde düşünmüyorum.

Ancak Niyazi Bey 3 kere denetlenmiş üçünde de merkezinizde yüz yüze eğitim tespit edilmiş keşke en azından 2.den sonra gerekli maddi yükümlülükleri yerine getirip merkezinizi yüz yüze eğitim görülen bir yer haline getirdiğinizi belgeletseydiniz de hem siz hem camiamız üzülmeseydi.

Kolaylıklar diliyorum.

ist_koord' Alıntı:
tati' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
Yok arkadaş burada bir dünya adam kızacak ama ben gene de sorayım;
Sayın Niyazi SARAL Beyefendi umarım bana da bilmez kişi lan ettiğiniz kişiye olduğu gibi kızmazsınız ama

TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği bir dernektir orada hemfikiriz ki bilmez kişi ilan ettiğiniz kişi de raporunda bunu yazmış,

2006 yılında aynı yada benzer bir adla TÜBİDER İktisadi İşletmesi adı altında bir işletmede kurulmuştur değil mi ve bilmez kişi buna şirketler grubu demiş olsa bu mali kazanç elde eden bir belirli bir organizasyon içinde yürüyen yapılardır. Siz dernek üyeliğinizin yanı sıra bu işletmeninde 2012 itibari ile koordinatörü olarak çalışıyorsunuz ve rapor önce dernek sonra şirketler grubu şeklinde ifade edilen bu yapı olabilir mi?

Israrla web sitenizden bahsetmenize ve web sitesine erkek/bayan WC kuralım mı demenize rağmen şişli ilçe mem 2010 ve 2011 yıllarında 3 ayrı tarihte belirttikleri adreste yüzyüze eğitim yapıldığını tespit etmiş ve bunu raporuna yazmıştır o zaman web siteniz değil elbette ama o yüz yüze eğitim yapılan yerlerin eğitim merkezi sayılıp sayılmaması gerektiği ile ilgili görüşünüz nedir?

Üzüntümüz tüm zümre tarafından bu kadar değer verilen bir kurumun gördüğü zarardır ama siz gerçekten farklı tarihlerde yüz yüze eğitimler verilen bir organizasyonun bir parçasıysanız keşke derneğin tüzüğünde yada derneğin YEGİTEK ile yaptığı protokolde yada dernekle aynı isimle kurulan ve dernek yönetimi tarafından 27.11.2012 tarihinde işletme müdür görevden alınan TÜBİDER iktisadi işletmesi tüzüğünde eğitim maddesini işletme merkezinde eğitim şeklinde genişletse ve Şişli İlçe MEM'e biz yüz yüze de eğitim vermek istiyoruz gerekli şartları yerine getirmek istiyoruz deseydi.

O zaman ne siz ne de bizler üzülmemiş olurduk. Gene de gönül ister ki evet bu yaptıklarınız hukuki değil ama kamu'ya da yararınız büyük bu hukuksuzluğu bu seferlik görmeyelim hadi devam edin derler de kimse üzülmeden bu süreç devam eder.

Not: Soruları Bilgisayar öğretmenleri zümresi süreci daha net anlayabilsinler diye duru bir şekilde cevaplarsanız sevinirim.
Kolaylıklar diliyorum.

hocam alkışlıyorum sizi, Niyazi Bey yaptığı projeler tamamen çıkar amaçlı olduğunu DÜŞÜNCESİNDEYİM. Ya da kendisi bir melek ben buyüzünü göremiyorum. forumda üzülüp kahrolan yemekten içmekten kesilen arkadaşlarım ne kadar tanıyor Niyazi Bey'i bilmiyorum.

Hatta bir keresinde eleştiriler yüzün forumdan uzaklaştırıldım hiç bir hakaret olmamasına rağmen.Kendini bilmez bir yönetici tarafından

Hocam çok net olarak söyleyeyim sizinle aynı şekilde düşünmüyorum.
Daha doğrusu ne sizin yorumunuz tarzında negatif bir düşüncem var ne de forumdaki pek çok arkadaşımız gibi pozitif düşünceye sahibim. Bir devlet büyüğümüz bitaraf olan bertaraf olur demişti ama ben bitaraf olarak olayı anlamaya çalışıyorum ki kişisel yorumumla bir şeyleri kaçırmayayım.

Niyazi Bey'in forumda ya da dışarıda pek çok arkadaşımıza mihmandarlık ettiği onlara mesleğe yönelik olumlu yönlendirdiği ortada. Ancak kendisi elbette bir iş adamı ve para kazanması gerekecek olayları buradan ve kişiselleştirmeden değerlendirmek lazım ki ne olduğu duygularla değil düşüncelerle netleşsin.

Neticede sizi kalp ameliyatına alan ve iyileştiren bir doktora ameliyatımdan para mı aldın sen diye kızamazsınız ama sizi ameliyata aldığı masa ruhsatlı değilse ve sağlıksız diye kapatılırsa benden başkalarını da iyileştirebilirdin neden ruhsatlandırmadın diye üzülürsünüz.

Niyazi Bey'e duygusal olarak negatif tutumum ki bu başlığa da yazmama sebep olmuştur bilmez kişi ilan ettiği kişi bir meslektaşımızdır, nasıl ki sokakta ki herhangi bir adam bir öğretmen hakkında olumsuz şeyler söylediğinde bu hoşuma gitmiyor ve sorgulamama sebep oluyorsa bir bakanlık müfettişinin çekirdeği de öğretmendir bu sebeple o kişiyle ilgili ollumsuz bir dil bende bir öğretmen olduğum için beni rahatsız eder ve süreci tekrar tekrar okumama (TÜBİDER derneğinin tüzüğünü incelememe, TÜBİDER adında kurulan şirketi tüzüğünü incelememe ve adı değişip yönetimi görevden alınan şirketi incelememe) sebep olur. Buraya yazmadan bu kadar okumamın tek sebebi NİYAZİ Bey'in bu camia için değerli bir beyefendi olduğunu düşünmemdir.
Tekrar ediyorum @tati net olarak sizinle aynı şekilde düşünmüyorum.

Ancak Niyazi Bey 3 kere denetlenmiş üçünde de merkezinizde yüz yüze eğitim tespit edilmiş keşke en azından 2.den sonra gerekli maddi yükümlülükleri yerine getirip merkezinizi yüz yüze eğitim görülen bir yer haline getirdiğinizi belgeletseydiniz de hem siz hem camiamız üzülmeseydi.

Kolaylıklar diliyorum.

Yanılıyorsunuz Hocam ben 35 senedir sektördeyim ve her zaman hukuki bir çalışmadan yana olmuşumdur. Öyle bir şey yok, defalarca gelen müfettişler şirketimizde yan yana dizili (sınıf düzeni) sandalyeler bile bulamamışlardır. Bahsi geçen 3 kez seminer ise ürünlerin kullanımına ait seminerler olup avukatın savunması aşağıdadır.

Bilirkişi raporunda eğitim verildiği, sertifika dağıtıldığı ve eğitim verilen kişilerin istatistiğinin tutulduğunu ifade etmektedir. Bu amaçla da 05-22/07/2010 tarihinde, 13-25/09/2010 tarihinde ve 22-24/09/2011 tarihinde kursiyerlerin katılımı ile uygulamalı eğitim verildiğini ifade etmektedir. BU İFADE KOCAMAN BİR YANLIŞTIR. Bilirkişi eğer sanal e-akademide zikrettiği istatistiklere bakmış olsa idi 220.000. in üzerinde katılımcının olduğunu görecekti. Toplam 6 günde kaç kişiye eğitim verilebileceğini, iki yüz binin üzerinde katılım varken niçin 30-40 kişiye yüz yüze eğitim verildiğini araştırsaydı da doğru sonuca ulaşacaktı. Bu hususun da doğrusu şu şekildedir.

3.1. Dosya içinde mübrez yazılı savunmamızın 6. maddesinde de belirttiğimiz üzere Çizgi Tagem aynı zamanda elektronik tasarım ve programlama cihazı satmaktadır. Bu cihazlar da yüksek lisans seviyesindeki uzman kişilere verilmektedir. Bu cihazları alan kişiler cihazın kullanımına ilişkin bilgi talep etmektedir. Bu talepler belirli bir sayıya ulaşınca da müşterilere cihazın kullanımına ilişkin seminerler verilmektedir. Raporda zikredilen yüz yüze eğitim budur ve toplam 6 gün yaklaşık 30-40 kişiye verilmiştir.

3.2. Yapılan işlem yüz yüze eğitim değil cihazın kullanımına ilişkin seminerdir. Alınan cihazın bedeline ilaveten ücret alınmakta, cihazın parası ile birlikte fatura edilmektedir. Bu husus zaten savunmamızın 6. maddesinde belirtilmiş ve ek olarak (ek:4) belgeleri sunulmuştur. Aynı fatura suretlerini tekrar sunuyoruz. Ayrıca seminere ilişkin fotoğrafları da sunuyoruz. Bu fotoğraflarda kullanıcıların Çizgi Tagem den aldıkları cihazların bilgisayara takılı olduğu da görülmektedir.

Ayrıca konunun Tübider İktisadi İşletmesi ile de hiçbir ilgisi yok çünkü o işletme de Türkiye'de Mesleki yeterlilik Kurumu ve TURKAK tarafından akredite edilmiş şu an için tek sınav ve belgelendirme merkezi olup kanunen hiçbir eğitim verememektedir. 2 yıldır böyle bir eğitim orada da yoktur.

Niyazi Bey 3 kere denetlenmiş üçünde de merkezinizde yüz yüze eğitim tespit edilmiş keşke en azından 2.den sonra gerekli maddi yükümlülükleri yerine getirip merkezinizi yüz yüze eğitim görülen bir yer haline getirdiğinizi belgeletseydiniz de hem siz hem camiamız üzülmeseydi.

Sevgili Hocam bu yargınız da doğru değildir. Hiçbir denetlemede "Burada bir eğitim veriliyor." zaptı tutulmamıştır. Gerçekten de bir eğitim kurumu için gerekli olan öğrenci, öğretmen, yüz yüze sınıf içi eğitim ve sertifika yoktur.

Ayrıca kendisi bir öğretmen de olsa raporunun başında Dernek daha sonra da aynı kuruma benim sahip olduğum şirketler grubu kim derse onun bilir kişiliğinden herkes şüphe eder. Sadece ve sadece web sitelerinde "Hakkında" sayfalarına bakacak biri bu hatayı yapmazdı. Sorun "sertifika" kavramından çıkıyor; toplum belki de sizler de sertifika dendiği zaman eğitim, ölçme değerlendirme ve arkasından belgelendirme şeklinde düşünüyorsunuz ki yanlıştır. Avrupa müktesebatına göre mesleki sınav ve belgelendirme yapan kurumlar eğitim vermezler.

Sayeniz de okadar çok şey öğrendim ki.... şimdi MEB mi öğretecek insanlara bunları. Hiç zannetmiyorum. Yapılacak birşey mutlaka vardır. Birşeyler yapalım.

Bazı Eğitim Kurumlarına ise Af getiriliyor ne hikmetse,Burası Türkiye yaniii, ama elimizden gelecek herşeye varız.

Önerim : Bu kuruluş, küçük bir çaba ile başka bir ülke bünyesinde yeniden Türkçe formatıyla onların (dış ülke) serverlerinde ama Türkiyeden yönetilen bir yapı ile devam edebilir. olabilir yani.

Günlerdir düşünüyorum , takip ediyorum acaba güzel bir haber gelir mi? Ama olmayacak galiba. Belki de Moğolların asyada filizlenen bilgi ve kültür ışığını asyadan anadoluya taşıması gibi buda yeni bir başlangıç olacaktır. Gönlünüz ferah olsun Niyazi Bey. Bu kadar insanın hayır duasını alıp günlünü kazandıktan sonra bir dava kaybetseniz ne olur ki. Allah sağlık, sıhhat versin.

imza kampanyasına destek verelim arkadaşlar.
http://imza.la/cizgi-tagem-kapatilmasin

Nolacaktı ki "Türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz"

Niyazi bey siz yine gönlünüzü ferah tutunuz, birçok eğitimcinin gönlünü kazandınız ve çok kişiye önder oldunuz. Herşey için teşekkür ederiz, size ve sizin gibi böyle bilişimde ve diğer alanlarda önder olan yurdum insanlarına...

sn Niyazi SARAL,
Türkiyede bu manzaralarla karşılaşmak artık çok normal. Hizmet eden değil sömüren taktir edilir.

Ayrıca türkiyedeki bilir kişilerin çoğu aslında bilmez kişiler. Eğitimle bilgi verilir ama ufuk verilmez. Ufuk allah vergisidir.
Dünya sınav dünyası cehalet ile ilmin savaş arenasıdır.

Herkez hak ettiği şekilde yönetilir. Bu ülkede bunu hak ediyor. yada Hak etmiyor.
Buradan yazarak katıldığını söyleyen bir çok kişiyi sizin faaliyetiniz konusunda şahitlik etmeleri için mahkemeye çağırsanız kimse işini gücünü bırakıpta gelmek istemez. Yada çok azı gelir. Savaşta paygamber davet ettiğinde işlerini bırakmak istemeyen toplum. Adalette kendi derdine düşer.

Bu aşamada bu millete hiç faydası olamayan kişilerde sizi eleştireceklerdir. Çünkü onlar memfaat karşılığı olmadan bir tek toplu iğneyi kaldırmazlar. Hizmet verselerde altından çıkar umarlar. Olaylara süpheyle ve önyargıyla yaklaşırlar. Sorsanızda en iyi müslüman kendileri gibi olandır.

Allah yolunuzu açık etsin. Allah insanın neye layık olduğunu en iyi bilendir. Saygılarımla.

Kaç kişi hayatı boyunca tamamen lisanslı yazılım kullanmış, telif hakkı ödenmiş şarkı dinlemiş ve film izlemiş soruyorum buradan. Eğer cevabınız hayır ise bu konu hakkında bence yanlış yapmıştır gibi bir tutum içine girmek bencillik ve nankörlüktür. Sırf başkası olduğu için hukuka göre yargılayanlar birazcıkta olsa aynada kendilerine baksınlar.(Hukuka aykırı iş yapmış olup olmaması değil mesele, asıl mesele Zihniyet!) Niyazi Bey her platformda biz öğretmenlere değer vermiş ve hala burda kırmadan sizlerin eleştirilerine yanıt vermeye çalışmaktadır. Örneğin; Niyazi Bey'in ağabeyi Ali Rıza Bey'in anlatmış olduğu Java dersleri(çevrimdışı indirerek faydalandım) hangi şirketin eğitim materyalinde onun kadar size teferruat veren ya da hatanın ne olduğunu söyleyebilen tarzda açıklamalarla ders işlemiştir. Amaç gerçekten öğretmek olunca işin şekli değil anlamı önem kazanır. Ben faydalandım ve Allah razı olsun kendilerinden. Elinizi vicdanınıza koyun ve şunu sorun kendinize Çizgi-Tagem sizden para istedi mi?

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    14.1 KB · Görüntüleme: 536
hocam eğitim için yaptıklarınız ortada bırakın cahiller kazandıklarını zannetsinler fakat kaybeden canım ülkem oluyor maalesef bu cahiller yüzünden elbetteki her şer de bir hayır vardır elbette bir çıkış yolu olacaktır farklı yollardan kendinizi üzmeyin yoksa bizlerde üzülüyoruz

Uzaktan Eğitim Sanal özel Sınıflarını Kapattık !

Uzaktan Eğitim Sınıfları, Çizgi TAGEM'in bilişim öğretmenlerine ve öğretim görevlilerine tanıdığı uzaktan eğitim olanaklarından biridir. Bu yapı ile öğretmenler Çizgi TAGEM sunucularında, tüm eğitim yönetim sistemi (LMS) olanaklarımızdan faydalanabilmektedir. Öğretmenler sınıflarına kayıtlı öğrencilerinin eğitim faaliyetlerini takip edebilir, öğrencileri için eğitim materyalleri yükleyebilir, öğrencilerinin kayıt olmaları için gruplar tanımlayabilirler. Ayrıca sınıfı olan öğretmenlere, Adobe Connect sistemi üzerinden ücretsiz interaktif ders verme imkanına da sunulmaktadır.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    6.5 MB · Görüntüleme: 646
Niyazi SARAL' Alıntı:

Uzaktan Eğitim Sınıfları, Çizgi TAGEM'in bilişim öğretmenlerine ve öğretim görevlilerine tanıdığı uzaktan eğitim olanaklarından biridir. Bu yapı ile öğretmenler Çizgi TAGEM sunucularında, tüm eğitim yönetim sistemi (LMS) olanaklarımızdan faydalanabilmektedir. Öğretmenler sınıflarına kayıtlı öğrencilerinin eğitim faaliyetlerini takip edebilir, öğrencileri için eğitim materyalleri yükleyebilir, öğrencilerinin kayıt olmaları için gruplar tanımlayabilirler. Ayrıca sınıfı olan öğretmenlere, Adobe Connect sistemi üzerinden ücretsiz interaktif ders verme imkanına da sunulmaktadır.

Allah sebep olanların ............ versin.

Herkes boşluğa istediğini yerleştirebilir.

Böyle bir siteye kapatma cezası verenlere ve memleketi bu duruma getirenlere yazıklar olsun.

Niyazi SARAL' Alıntı:

yazık ya verilen emeğe yazık, insanda aşk şevk bırakmıyorlar....

çok üzücü ve vahim bir durum, ne hallerdeyiz, düzğün çalışmamak, bir şeyler üretmemek için yapılıyor heralde...umarım hak yerini bulur....

cumhurtorun' Alıntı:
Bilirkişinin !!! aşağıda söylediği maddeler çizgi-tagem sitesinde değil ki, voctest'te ve bakanlık bile voctest'den bilgi alışverişi yapıyor, bu işi nasıl yaptınız diye? Nasıl bir bilir kişiymiş bu da aşağıda yazılı olanları çizgi-tagem'in ücretsiz olarak verdiği kursların ücreti olarak algılamış?

Ayrıca; bilirkişiliğimce ÇİZGİ TAGEM'in (http://www.cizgi-tagem.org) adresinden "nasıl sertifika alırım" adresine girilmiş ve bu adreste;

- Hizmet verilen kapsamlar;
- Hizmet ücret tarifesi;
- Aday kılavuzu;
- Başvuru formu;
- Sınav Merkezleri;

Bölümlerinin yer aldığı, Sertifika almak için gerekli olan ücret tarifesinde, verilecek hizmetle ilgili olarak alınacak ücretlerin listelendiği bu listenin;

Bilgisayar Donanım Elemanı Seviye 4 (Kurulum Elemanı) Sınav ve Belgelendirme 280,00 TL
Bilgisayar Donanım Elemanı Seviye 4 (Saha Destek Elemanı) Sınav ve Belgelendirme 300,00 TL
Bilgisayar Donanım Elemanı Seviye 4 (Teknik Servis Elemanı) Sınav ve Belgelendirme 320,00 TL
Bilgisayar Donanım Elemanı Seviye 5 (Kurulum ve Bakım Elemanı) Sınav ve Belgelendirme 310,00 TL
Bilgisayar Donanım Elemanı Seviye 5 (Teknik Servis Elemanı) Sınav ve Belgelendirme 360,00 TL
Ağ Teknolojileri Elemanı Seviye 4 Sınav ve Belgelendirme 290,00 TL
Ağ Teknolojileri Elemanı Seviye 5 Sınav ve Belgelendirme 340,00 TL
Ağ Teknolojileri Uzmanı Seviye 6 Sınav ve Belgelendirme 390,00 TL
Belge Gözetim ve Vize 70,00 TL
Belge Yeniden Basım Masrafı 40,00 TL
Şeklinde olduğu görülmüştür.

Sertifika programlarına katılan arkadaşlar nerede? Yukarıdaki fiyat listesinin Çizgi Tageme ait olduğuna inanmıyorum. Şu durumda sertifika programlarına katılan ve ücret ödemeyen arkdaşlar bunun böyle olmadığını mahkemeye bildirmelidirler diye düşünüyorum. Niyazi Bey sizin için uğraştı bundan sonra onu savunmak hepimize düşüyor. Eğer avukat olsaydım mutlaka Niyazi Beyi Hukuk sürecinde yalnız bırakmazdım :(

Niyazi Bey ve tüm emeği geçenler! Lütfen yılmayın. Moralinizin yerle bir edilmesine izin vermeyin. İmza kampanyasına katıldım. Neler yapılabilir acaba başka

Niyazi Hocam'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Altının kıymetini sarraf anlar derler, onun için canınızı sıkmayınız.

Arkadaşlar sitedeki ders videolarını izleyemiyorum indiremiyorum. Server çok yavaşlamış sanırsam. Sebebini bilen varmı yada videoları arşivleyen paylaşabilir mi? Çok önemli!!!

lucas334' Alıntı:
Arkadaşlar sitedeki ders videolarını izleyemiyorum indiremiyorum. Server çok yavaşlamış sanırsam. Sebebini bilen varmı yada videoları arşivleyen paylaşabilir mi? Çok önemli!!!

Serverlar...yavaşlamış ne kelime resmen çöktü. Herkes download edip bir yerlerde kullanmak istiyor. Nasıl bir ironidir; gülünç ve acıklı. Bizim insanımız elinden gitmenden kıymetini bilmiyormuş.

Geri