Çorum Anadolu Lisesi Web Sayfası

Kodla Büyü
meb hattından bakabildiğim kadarıyla tasarım güzel olmuş elinize sağlık.Haberlerdeki resimlerin çözünürlükleri çok düşük yalnız.

teşkürler ie 8 de kontrol edebilirmisiniz acaba sıkıntı varmı ie 9 da sorunsuz gözüküyor.

hocam elinize sağlık. emek vermişsiniz güzel bi çalışma olmuş. sitede ilk göze çarpan kızmızı ve yeşil şeritler. o renkleri kullanmanızın bir anlamı varmı bilmiyorum ama farklı bir renk olabilirdi. Atatürk menüsü okulumuz menüsü içersinde olmasını pek uygun görmedim. kadromuz menüsündede branş isimlerinin ayrı olarak belirtmeniz memünün gereksiz uzamasına sebep olmuş.

hocam güzel olmuş.. Ben bu okul mezunuyum biz mezun olalı okul değişmiş siz o okuldamı görev yapıyorsunuz.Aydın hoca vardı bilişimci sanırım ayrılmış.Ama en çok fikret hoca(fiko) nın olmadığına üzüldüm.Fethi seda hoca aşır hoca kemal hoca hala orda :)

vedat' Alıntı:
hocam güzel olmuş.. Ben bu okul mezunuyum biz mezun olalı okul değişmiş siz o okuldamı görev yapıyorsunuz.Aydın hoca vardı bilişimci sanırım ayrılmış.Ama en çok fikret hoca(fiko) nın olmadığına üzüldüm.Fethi seda hoca aşır hoca kemal hoca hala orda :)
hayır o okulda görev yapmıyorum hala aydın hocam çalışıyor okul müdürü fevzi hocam benim m sinan lisesinden okul müdürüm o rica etti o şekilde yaptım umarım beğenir herkez çorum anadolu lisesine yakışan bir site olduğunu düşünüyorum kendi adıma

Elinize sağlık gerçekten güzel olmuş. Ben hazırlık ve lise 1'i okumuştum orada..Güzel okul..

vedat' Alıntı:

Fiko :)

ahmetfx' Alıntı:
vedat' Alıntı:

Fiko :)
arkadaşlar mezunlar bölümüde ekledim dilerseniz ekleyebilirsiniz kendinizi.

aries19_35' Alıntı:
hocam elinize sağlık. emek vermişsiniz güzel bi çalışma olmuş. sitede ilk göze çarpan kızmızı ve yeşil şeritler. o renkleri kullanmanızın bir anlamı varmı bilmiyorum ama farklı bir renk olabilirdi. Atatürk menüsü okulumuz menüsü içersinde olmasını pek uygun görmedim. kadromuz menüsündede branş isimlerinin ayrı olarak belirtmeniz memünün gereksiz uzamasına sebep olmuş.
sitenn tasarımı daha farklı ve daha güzeldi bence ama o şeritleri bi sitede görmüüşler illa ondan olacak dediler bende ekledim menü kısmına gelince kadromuz kısmı içinde benim takdirim değil gereksiz bi uygulama ama müşteriher zaman haklıdır.

serkancuneyt' Alıntı:
vedat' Alıntı:
hayır o okulda görev yapmıyorum hala aydın hocam çalışıyor okul müdürü fevzi hocam benim m sinan lisesinden okul müdürüm o rica etti o şekilde yaptım umarım beğenir herkez çorum anadolu lisesine yakışan bir site olduğunu düşünüyorum kendi adıma

Hocam Çok ilginç birşey takıldı kafama. Okulun bilişim teknolojileri Öğretmeni varken sizin yapmanız biraz garip geldi bana... Tabiki kişilerin tercihidir...

Açılır menü üzerinde geldiğinizde alt menülerde bir genişleme oluyor. Yani üzerine gelince yazı sağa kaymasa problem düzelecek. Gözüme çarpan ilk şey bu oldu. Kodlamanıza sağlık :) güzel olmuş

beslenmeciler' Alıntı:
Hocam Çok ilginç birşey takıldı kafama. Okulun bilişim teknolojileri Öğretmeni varken sizin yapmanız biraz garip geldi bana... Tabiki kişilerin tercihidir...
Görev yapan arkadaşımız bu işlerle pek ilgilenen bir arkadaş değil çok kötü bir siteleri vardı okulun müdürüde benim lisesden hocam olduğu için rica etti yaptım.

menüde üzerinde gelince genişleme olayını ben kendim yaptım ama değiştirilebilir göze batıyorsa.

Dayı şu haberler kısmı her sayfada görünmese daha iyi olacak sankim

Hocam elinize sağlık, tasarım açısından da kullanışlılık açısından da çok güzel.

sizden rica etsem sitenin ziyaretçi defterine yorum yapabilirmisiniz acab bom boş duruyor. 2 tane var onuda ben yazdım:)

bi sorum olacak arkadaşlar mezunlar bölümüne kimse eklemiyor kendisini mezun olarak mezun e posta onayı kaldırayımmı sizce? çünkü veri tabanından bakıyorum. ekliyorlar fakat e postayı onaylamıyorlar.

valla süper olmuş ben de okuluma kendim site tasarlamak isityom nerden başlasam :S hasari hocanın paylaştığı şablonu kullanıyorum şuan güzel ama kendi tasarımımı yapmak istiyorummmm

Geri