Ömer DİNÇER bu gece 32. Günde

Kodla Büyü
netame' Alıntı:
Birand Başbakanı bile ters köşe yapan birisi, yeteri kadar twitlersek okuyabilir
Yapmayın hocam allah aşkına.Birand'ın satılmış Amerikan uşağı olduğunu 5 yaşındaki çocuk bile bilir. Başbakan'ın izni olmadan nefes bile almaz o. Ben bişey çıkmayacağından adım gibi eminim ama elimden geldiği kadar Twit atacağım sırf vicdanım rahat olsun diye...

jazemin' Alıntı:
netame' Alıntı:
Birand Başbakanı bile ters köşe yapan birisi, yeteri kadar twitlersek okuyabilir
Yapmayın hocam allah aşkına.Birand'ın satılmış Amerikan uşağı olduğunu 5 yaşındaki çocuk bile bilir. Başbakan'ın izni olmadan nefes bile almaz o. Ben bişey çıkmayacağından adım gibi eminim ama elimden geldiği kadar Twit atacağım sırf vicdanım rahat olsun diye...
Başbakanın tutarsızlığı ile ilgili yapılan propagandaların önemli bir ayağına onun programında malzeme verildi, yoksa Birand'ı övmek için söylemedim
http://www.youtube.com/watch?v=TMPM4ssd-hY

programın ana konusunu açıkladı: @mabirand32gun MEB Dincer 32gunde ilk defa din derslerin anlatti. Arapca mi ?basortulecek mi?mescid ?mahalle baskisi? Orta imam hatip aciliyor mu?

bu konulardan bize sıra gelmiş midir görcez bakalım

youzer' Alıntı:
M. A. BRAND'ın twiti: "Öğretmenler, MEB Bakanına sorunuz yok mu? Hergün bana yüzlerce email yolluyorsunuz şimdi sesiniz çıkmıyor. Haydi sorularınız bekliyorum."

"belki de bakana senin kadar inanmadığımızdandır"

arkadaşlar bilişim tasarımı dersinin ne olduğunu soralım :) hangi okullarda veriliyormuş :)

Arkadaşlar isteğiniz yere yazın, istediğiniz yere tweetleyin, istediğiniz yere sorun

Alacağınız cevabı bilmiyormusunuz

"ZORUNDAMIYIM, SORULARINIZA CEVAP VERMEK ZORUNDAMIYIM, ÖĞRENCİLER SORULARINIZIN CEVABINI BİLİYOR ONLARA SORUN BANA SORMAYIN"

: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mehmet Ali Birand gibi bir yalaka (bakınız 28 şubat yalakası, hangi güç varsa onun yalakası) adam bizim derdimizi soramaz, sorarsada bakanın geçiştirmesine müsade edip padişahım çok yaşa dışında cevap veremez.

Twit atmak bile içimden gelmiyor inanırmısınız...

programın tanıtımında 4+4+4 eğitim sisteminden bahsedilmiş. konu bu olacak. konu dışı soru sorulduğunu zannetmiyorum...

taa 00:30 da başlıyacak mış
gece 1 i bulur başlaması.
1:30 a kadar birand ıııııı ıııııııııııııııııı ııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııı der
bakanımızda artık ne buyururlarsa

Bakan tahtaya geçti... Çok önemli şeyleri karalıyor, sinirden gülüyorum. Anlattığı kısmı sanırım birtek Birand bilmiyor :puhaha:

Bakan kendi sorup kendi cevap veriyor, Birand soracaklarını unuttu sanırım... Gel de uyu...

Kural 2: 60 ay 6.yaşa girmiş demektir yanlışlık buradan çıkıyormuş :puhaha: :puhaha:

ya adamın önünde tahta var. öğretmenliğe soyundu kılıksız. bakancım dikkat et maaşı yeterli değil öğretmenliğin. özenme bize

bırak kalemi otur yerine :verymad:

1- 36 aylık çocuk anasınıfına gidebilir-> 48-60 ay arası anasınıfı zorunlu olacak
2- Alt sınır illa da 60 ay olmayacak, yönetmeliklerde vs değişebilir, 68 ay alt sınır olabilir
3- Seçmeli Kuran dersinde sadece arapça okunuşu verilecek. Anlamı vs yok...
4- Seçmeli kuran derslerinin cuma günü okul çıkışında verilebilmesini düşünüyoruz, kafa yoruyoruz.

Jet hızıyla ve kimseye bir şey sorulmadan itirazlar dinlenmeden dayatmayla geçilen yeni sisteme okullar hazır değil, müfredat hazır değil, öğretmen hazır değil, çocuklar hiç hazır değil! acı ama gerçek,yapılan şey hukumetin tum yas hesaplarini ergenlik oncesi dini egitimi baslatma uzerine yaptigi... Tumden gelerek 5 yasa ulasiyorlar..eğitim filan kimsenin umrunda değil hele biz hiç kimsenin umrunda değiliz..Siyaset eğitimi satranç tahtası gibi kullanmaya devam ettiği müddetçe, daha çok şey değişir bu ülkede ama yazık değil mi?

çok yazılacak şey var ama ne yazmaya elim gidiyor, ne de bir şey yapasım geliyor. tv karşısında acınacak eğitim sistemine bakıyorum sadece.

Bana bilimsel olarak anlat. sekiz artı dört tü şimdi dört artı dört artı dört deme. Neden? lisenin yanında ortaokul açacam ona kaynak sağlayacam gibi bişeyler dedi nasıl açacan kardeş onu söle imam hatipler haricinde nasıl açacan? Örnek verdi bide güzel sanatlar lisesi filan die nasıl oacak neden olacak?

1- 36 aylık çocuk anasınıfına gidebilir-> 48-60 ay arası anasınıfı zorunlu olacak
2- Alt sınır illa da 60 ay olmayacak, yönetmeliklerde vs değişebilir, 68 ay alt sınır olabilir
3- Seçmeli Kuran dersinde sadece arapça okunuşu verilecek. Anlamı vs yok...
4- Seçmeli kuran derslerinin cuma günü okul çıkışında verilebilmesini düşünüyoruz, kafa yoruyoruz.
5- Meslek seçimi lise 2'den sonra olacakmış. (Dün ne diyordu bu?)

şu "seçimlik" kelimesi yerine " seçmeli" demek ne kadar zor yahu.seçimlik seçimlik ...

bazı okullarda yine ilkokul ve ortaokul aynı binada olabilecekmiş yada ortaokulla lise aynı binada olabilecekmiş.

kuran dersi bildiğimiz kuran okumaymış.yani kuran kursunda öğrenilen şey.Kuran meali gibi bi ders olsa daha mantıklı olabilirdi.(İlla böyle bir ders olacaksa)

bilgisayar okuma dersimiz zaten yok dedi.BT ve tasarım dersimiz var dedi.bizim konu geçti gitti sanırım.

bt tasarım dersi ne arkadaş ya ? şuan var diyo. Kim yönlendiriyor?

Bakan- Bt okuma derslerimiz yok, BT ve Tasarım derslerimiz var, onlarda sorun yok onlar devam
Birand- kalkmıyor yani?
bakan- yok onlar kalıyor

:? :? :?

Allah yalancının belasını versin, çektiği çilenin aynını çoluğun çocuğun çeksin...

Yine bilişim tasarım bir şeyler dedi
bilgisayar dersleri kalkmıyor dedi. :verymad:
Mübarek gecede daha fazla günaha girmemek için en iyisi uyumak. Gerisini izlememe gerek yok.

Bilişim tasarım derslerimiz hala var diyor ya, şu adama birisi öyle bir dersin olmadığını söylesin ya lütfen, nerden uyduruyo böyle bir dersi anlamadım ya

bu ders nerde okutuluyor ya marsta mı burası neresi nerde yasıyom ben ben kimim ? kendğmden terettut etmeye başladım. bt ve tasarım dersi muhahaahah :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Geri