ÖSYM sınav görevleri...

Kodla Büyü
Ben bugün aradım genel merkezi. Yarın sitelerinde, hangi kriterlere göre görev verdiklerini açıklayacaklarmış. Onu okuyun, şikayetiniz devam ederse tekrar arayın dediler. Bekleyelim bakalım, okulun %80ine görev çıkmazken 3 5 kişiye 3er 4er görev hangi kritere ve mantığa dayanarak verilebiliyormuş!!!

Aynı okulda bir öğretmene 5/3 görev çıkarken diğer öğretmene 5/0 çıkması saçmalıktan başka bişe değildir.Bazıları kıdeme,diğeri silsileye ,öteki sınava başvuru önceliğine göre görevlendirme yapıldığını söylüyor.Çok şeffafız yine:p.Anlaşılan bu GİS sisteminin de baştan içine edilmiştir.Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler :x

omd' Alıntı:
mfk' Alıntı:
omd' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:
Seneye bu sistem düzelmezse, kendimi sistemde müdür yardımcısı olarak kaydedeceğim. Kıdemle falan alakası yok. 30 yıllık sınıf öğretmenine 1 tane görev çıkmadı. 17 yıllık müdür yardımcısına 4 görev çıktı.
Kıdem eşit düzeydekiler arasında hocam. Müdür yardımcıları bitmeden öğretmenlere sıra gelmiyor. Bu sistem böyle olduğu sürece bize değil 5, 500 sınav olsa anca bir-iki tane ya gelir ya gelmez :D

abi bu işin şakası yok. senede 300 - 500 lira ek kazanç demek bu. Neden eşit dağıtılmasın? Acil çözülmesi için telefon mail ne gerekiyorsa yapmak lazım. Bu sene böyle bitti ama bunu düzeltebilecek olan da bizleriz.

İtiraz konusunda bir ortak yazı yapalım yollayalım şikayet birimlerine. BİMER üzerinden filan da sistemi şikayet etsek nasıl olur acaba :D

:+1:

Sanırsam yer seçmeye bağlı okulda bana 2/5 çıktı. birkaç kişiye tek görev.... Okulda en kıdemsiz 3 kişiden biriyim.

refleto' Alıntı:
Sanırsam yer seçmeye bağlı okulda bana 2/5 çıktı. birkaç kişiye tek görev.... Okulda en kıdemsiz 3 kişiden biriyim.
istanbul'da çıkmıyor. 0 çekiyoruz her sınavda.

Evet arkadaşlar bu hakszlığa sessiz kalamayız.Başbakanlığa ve ösymye dilekçe gönderelim (imza olmasına dikkat edin paintte çizebilirsiniz :) )
Ben hem ösym hemde bimere gönderdim.Bilsinler tepki olduğunu yoksa bu böyle sürerr

Sistem Kafayı Yemiş 25 Haziranda görev çıkmış istemiyorum iptal dedim görevi iptal ettiniz dedi...

şimdi bakıyorum kabul etmişim görünüyor

Hizmet süresi ile hiç alakalı değil arkadaşlar onu da görmüş oldum.
Sistemden yılı 10 yaptım 1 tanesi olsun çıkmadı :lol:

Benim anlamadığım çıkanlara yine çıkıyor.Hiç görevler dağıtılmıyor. Ben de sonunda mail attım, sinir oldum iyice.

bizim okulda da kıdemlilere ve müdür yardımcılarına 2 şer görev çıktı. bana ve hizmet yılı benimkine yakın olanlara hiç çıkmadı. böyle adaletsiz bi sistem olamaz. nereye şikayet edeceksek edelim olmaz böyle.

ösym nin neyi düzgün çalışıyor ki? hükümette biz bunların arkasındayız demez mi? bir günde adam gibi iş yapsalar birgün de beni şaşırtsalar helal olsun diyecem de
ne hükümet gider nede bunlar düzelir. her geçen gün kötüye giden işler insanın daha da canını sıkıyor

saçmalık yaa bazısına 2 görev birden çıkmış bana hiç çıkmadı . Üstelik 2 görev çıkan 1. sınavı görev çıkmış olmasına rağmen onaylamayı unutmuş biri komik yaa haksızlık

sendika genel merkezi ile görüştüm bu işe el atacaklar.

bir bayan öğretmen ösym yi aramış ve neden kendisine görev çıkmağını sormuş onlarda inceme yapalım demişler sonuçta o bayan öğretmenin kara listede olduğunu söylemişler

gene 2 iyi.. bizde 4 sınav görevi çıkan bile var. çıkmayana hiç çıkmadı çıkana en az 2 en çok 4 çıktı 3 sınav görevi çıkanda çok... 80 küsur öğretmeniz yarımıza çıkmadı.ösym iyice göçtü yaa.yeminlen bu kpss ye kimse girmesin protesto için

ösym yi aradık sıralama göçmüş.görev alamayanlar ne yapacak şimdi!!!!

bu görevlendirme başvurularını idaremi yapıyor bizmi? bizde ne şifre var ne başka bişey.

Okul müdürümüz 0/5
Müd yard 3/5
Ben 0/5
Okulumdaki diğer bir çok arkadaş 0/5
Sizlerinde yazdığı gibi birisine 3-4 görev cıkarken bir kısmımıza hiç görev çıkmaması ne kadar adalet? Öncelikle görev isteyen herkese 1 er tane dağıtsalar, sonra 2. ve 3. görevi verseler doğru olmaz mı?
Bir işte de adalet olsun kardeşim...

biseydicemm' Alıntı:
gene 2 iyi.. bizde 4 sınav görevi çıkan bile var. çıkmayana hiç çıkmadı çıkana en az 2 en çok 4 çıktı 3 sınav görevi çıkanda çok... 80 küsur öğretmeniz yarımıza çıkmadı.ösym iyice göçtü yaa.yeminlen bu kpss ye kimse girmesin protesto için

ösym yi aradık sıralama göçmüş.görev alamayanlar ne yapacak şimdi!!!!

:+1:

biz yanyana çalışan 3 BT öğretmeniyiz mailimizi atacağız, ardından kpss de yokuz.
Gönül isterdi ki birlik olunsun tüm arkadaşlarımız önce bilgisini versin ardından çekilsin ösym de 55 yaş ortalamasına sahip tecrübeli öğretmenlerimiz ve gerekirse tapu memurları ile nasıl sınav yapılıyor deneyim sahibi olsun ama para galip geleceği için kimseye böyle bir çağrıda bulunamıyorum.
Biz küçük yada büyük tepkimizi dile getireceğiz ve en azından el-pençe durmayacağız ne olursa kabulümüzdür diye.

görv dağıtımı bir algoritmaya göre yapıyorlarmış yani şifre varmış, :D

YAW NE KARA LİSTESİ KASPERSKY ANTİVİRÜS KEY LİSTESİMİ BU?
VARSA DAYİN OLUR SINAV GÖREVİN O KADDAR :puhaha:

Biz yanyana çalışan 3 BT öğretmeniyiz 3'ümüze de sınav görevi çıkmamıştı. Bugün birimize bir mesaj geldi "sınav görevin var siteden olurmu paşam" diye :) . Arkadaşım önce sinkaflı bir iyi niyet gönderdi seslice sonra dedi ki arkadaşlar sizde bakın eğer size de çıkmamışsa reddedeceğim ben görevi deyip gene sinkaflısından iyi niyetlerini yolladı paşalara. Baktık bizde yok "tamam abi bende gitmiyorum" dedi.
Gözlerimin yaşını gizlice silerken içimden dedim "cansın arkadaşsın helal olsun" keşke bizim camiada da böyle 2000 tane adam çıksa diye iç geçirdim birde.

Ömss de görev alan arkadaşlar ;sınav ücretleri yattı mı?

Salon başkanlığı ücreti nedir?

Ales veya kpds de gözetmenlik ücreti ne kadardır? ----sınavdan sınava ücret değişir mi? Ösym sınavlarında

memo-x' Alıntı:
Ömss de görev alan arkadaşlar ;sınav ücretleri yattı mı?

Salon başkanlığı ücreti nedir?

Ales veya kpds de gözetmenlik ücreti ne kadardır? ----sınavdan sınava ücret değişir mi? Ösym sınavlarında

YGS de Salon Başkanı 100,48 TL, Gözetmen 83,73 TL aldı.

Geri