Ücretsiz Hazır Okul Sitesi Full-3

Kodla Büyü
Olabilir hocam Ben siteyi frontpagede hazırladım.İe ve Mozilla uyumuna dikkat ettim.Ama genede farklar olabiliyor...

Hocam iyi hoş da kendi okulunuzun sitesinin kaynaklarını paylaşmanız doğru mu? Sonuçta site okula ait.

Hocam okula siteyi hazırlayan benim.Yani telif hakkı bana ait.Ben de ücretsiz tüm okullarımız kullansın diye paylaşıyorum.Bunda hata nerede? :shock:

mehmetaltin' Alıntı:
HAZIR OKUL SİTESİNİN ÖZELLİKLERİ:

1.Resimli manşet haber bloğu ile okulunuzdan haberleri gösterebilirsiniz.Haber modülünü bir html editörü (frontpage vb.) ile açarak anasayfada 8 adet haber ekleyebilirsiniz.Haber resimlerini ''image'' klasörü içersine 320*240 boyutlarında ekleyin,haber ayrıntılarınıda index sayfasını frontpage ile açıp kod kısmından düzenleyebilirsiniz.Resimleriniz ve ayrıntıları haber modülünde gözükecektir.

2.Okulumuz,Haberler,Personelimiz,Sınıflarımız,Misyonumuz-Vizyonumuz,Etkinlikler,Başarılar,Rehberlik,Ayın Öğrencisi,OGYE sayfaları ile MEB gerekli linkler ayrıca Programlar,Dökümanlar,Haritalar,Gazeteler sayfaları gibi bir okul sitesinde gerekli olan sayfalar.

3.Eğitici Oyunlar modülü ile satranç,şehir bulmaca,iller,sayılar oyunları ile hem öğretip hem de öğrencilerinizi eğlendireceksiniz.

4.İndirmiş olduğunuz hazır siteyi kendi okulunuza göre düzenlemek için frontpage vb. html aracı ile açarak sayfaları düzenleyip kaydedin.Artık sizinde okulunuzun bir web sitesi olsun...

DEMO:
http://egitimciyizbiz.net/okulportal/okulportali3.gif

Hocam siteyi frontpage de hazırladım.Oyüzden olabilir,ayrıca bazı gereksiz kodlar yüzündende olabilir.Siteyi frontpagede düzenleyebilirsiniz...

Geri