Ücretsiz Hazır Okul Sitesi Full

Kodla Büyü
mehmetaltin' Alıntı:
Hazır Okul Sitesi tamamen ücretsizdir.Web sitesi olmayan okul kalmasın diye düşünerek hazırladığım bu siteyi tüm okullarımız kullanabilir.

HAZIR OKUL SİTESİNİN ÖZELLİKLERİ:

1.Resimli manşet haber bloğu ile okulunuzdan haberleri gösterebilirsiniz.Haber modülünü bir html editörü (frontpage vb.) ile açarak anasayfada 5 adet haber ekleyebilirsiniz.Haber resimlerini ''flash haber'' klasörü içersine 480*360 boyutlarında ekleyin,haber ayrıntılarınıda''flash haber'' klasörü içersindeki ''list'' belgesini açarak düzenleyiniz.Resimleriniz ve ayrıntıları haber modülünde gözükecektir.

2.Okulumuz,Haberler,Personelimiz,Sınıflarımız,Misyonumuz-Vizyonumuz,Etkinlikler,Başarılar,Rehberlik,Ayın Öğrencisi,OGYE sayfaları ile MEB gerekli linkler ayrıca Programlar,Dökümanlar,Haritalar,Gazeteler sayfaları gibi bir okul sitesinde gerekli olan sayfalar.

3.Okulunuzdan fotoğrafları göstermek için okulresim klasörü içersinde 200*150 boyutlarında resimlerinizi atın , anasayfada gözükecektir.En fazla 15 resim atabilirsiniz.

4.Eğitici Oyunlar modülü ile satranç,şehir bulmaca,iller,sayılar oyunları ile hem öğretip hem de öğrencilerinizi eğlendireceksiniz.

5.İndirmiş olduğunuz hazır siteyi kendi okulunuza göre düzenlemek için frontpage vb. html aracı ile açarak sayfaları düzenleyip kaydedin.Artık sizinde okulunuzun bir web sitesi olsun...

DEMO: http://besenliio.meb.k12.tr

mehmet hocam öncelikle sitenizin gayet sade ve hoş olduğunu söylemeliyim tşler paylaştığınız için,bir sorum olacak: ben "okulumuzdan görüntüler" ksmını kendi ana sayfamda görüntüle meye çallıştığımda (bunu dreamweaver ile yapıyrum) yalnızca ilk üç resim gözüküyor, diğer resimler gözükmeden tekrar başa sarıp tekrar aynı üç resmi göstermeye devam ediyor, yardımcı olursanıız sevinirim.... :D

Hocam ben frontpagede hazırladım.Sizde frontpagede yapın.Dreamweaver ile kod sıkıntısı olmuştur muhtemelen...

Okul site şablonunuz çok güzel olmuş çok beğendim ancak iki sorum olacak sorularım indirdiğimiz dosya için demo için değil.. birinci burada link vermek istiyorum ama veremedim flash ve xml den anlamıyorum bu şablonu çok beğendim ama linksiz işime yaramıyor, xml içinde sadece birine link verip tekrar gönderebilirmisiniz diğelerini ona göre ben düzenlerim.
2. sorum ise İlk açılışta "Haber başlığımız buraya gelecek" yazısı geliyor onu nasıl değiştirebiliriz yada silebiliriz.

mehmetaltin' Alıntı:
Hazır Okul Sitesi tamamen ücretsizdir.Web sitesi olmayan okul kalmasın diye düşünerek hazırladığım bu siteyi tüm okullarımız kullanabilir.

HAZIR OKUL SİTESİNİN ÖZELLİKLERİ:

1.Resimli manşet haber bloğu ile okulunuzdan haberleri gösterebilirsiniz.Haber modülünü bir html editörü (frontpage vb.) ile açarak anasayfada 5 adet haber ekleyebilirsiniz.Haber resimlerini ''flash haber'' klasörü içersine 480*360 boyutlarında ekleyin,haber ayrıntılarınıda''flash haber'' klasörü içersindeki ''list'' belgesini açarak düzenleyiniz.Resimleriniz ve ayrıntıları haber modülünde gözükecektir.

2.Okulumuz,Haberler,Personelimiz,Sınıflarımız,Misyonumuz-Vizyonumuz,Etkinlikler,Başarılar,Rehberlik,Ayın Öğrencisi,OGYE sayfaları ile MEB gerekli linkler ayrıca Programlar,Dökümanlar,Haritalar,Gazeteler sayfaları gibi bir okul sitesinde gerekli olan sayfalar.

3.Okulunuzdan fotoğrafları göstermek için okulresim klasörü içersinde 200*150 boyutlarında resimlerinizi atın , anasayfada gözükecektir.En fazla 15 resim atabilirsiniz.

4.Eğitici Oyunlar modülü ile satranç,şehir bulmaca,iller,sayılar oyunları ile hem öğretip hem de öğrencilerinizi eğlendireceksiniz.

5.İndirmiş olduğunuz hazır siteyi kendi okulunuza göre düzenlemek için frontpage vb. html aracı ile açarak sayfaları düzenleyip kaydedin.Artık sizinde okulunuzun bir web sitesi olsun...

DEMO: http://besenliio.meb.k12.tr

hocam emeğine sağlık ancak Bayrağımın ve Atamın sitenizde yer alması gerekiyor.
Bunu kasıtlı olarak yapıyorsanız tavsiyem çocuklardan önce kendinizi eğitmenizdir. Bir kastınız yoksa zaten problem yok.

sezginozturk hocam itamınız çok ağır.6 yıldır Türkiye Cumhuriyetinin idealist olduğumu iddia eden bir eğitimcisiyim.Amacım Atatürk ilke ve inklaplarına bağlı yenilikçi ufku geniş nesiller yetiştirmek.Bu amaçla devamlı kendimi yetiştirmeye ve yenilemeye özen gösteriyorum.Bundan önce hazırladığım 2 hazır sitemde bayrağım ve atamın resmi vardı.Bu hazır sitemde sadece ATATÜRK linki verdim.Sizin itamınızdaki gibi biri olsaydım o linkide vermezdim.Neyse baya üzüldüm yani onu söyliyim.BİLGİSAYARBİLİŞİM'de bu günden sonra paylaşımı da bırakıyorum... :(

Geri