Ücretsiz okul sitesi şablonu (meb.k12.tr uyumlu)

Kodla Büyü
mail ile değilde özel mesaj ile gönderiyorum linki.
mesaj kutularnızı kontrol ederseniz sevinirim.
:tr:

iot2gtbefkqa6c9gcp8c.png

Demo sayfası için bakayım demiştim yanlış bir yeremi tıkladım...

ben almayayım hocam. tıkladım karşıma bu çıktı. nasıl iştir bu... :shock:

Ekli dosyalar

• nuri.jpg
    nuri.jpg
    103.2 KB · Görüntüleme: 633
mynet sağolsun otomatik uzatmayı devre dışı bırakmış. bu nedenle domain süresi dolmuş. neyse panelden yapmaya çalışacağım. olmazsa artık hafta içine kalacak. geçen yıldan beri şu domainimi mynetten bir türlü kurtaramadım :(

nuribjk' Alıntı:
mynet sağolsun otomatik uzatmayı devre dışı bırakmış. bu nedenle domain süresi dolmuş. neyse panelden yapmaya çalışacağım. olmazsa artık hafta içine kalacak. geçen yıldan beri şu domainimi mynetten bir türlü kurtaramadım :(
çok basit hocam. taşırsın siteni ve transfer edersin domainini olur biter. kimse kimsenin yükünü çekmek durumunda değil. mynet zaten sıfırı tüketmiş durumda. yakında hepten çöker. isimtescil.net önere bilirim. ben bütün sitelerimi burada host ediyorum.

ya ben normalde kebirhosttan memnunum ama mynette işler o kadaer kolay olmuyor. dilekçe faxladım en az 4-5 defa oda yetmedi. adamlar günden 7-8 saat çalışıyorlar saatleri bana uymuyor vs vs. geçen yıl tüketici mahkemisine gidecektim eğer bu sefer yine bu kadar uzarsa artık mecburen öyle yapacağım. yoksa bende biliyorum başka biryere kolaylıkla transfer edilebileceğini. şu an panelde çalışmıyor. mecburen pazartsiye kaldım. mynete bulaşmayın derim.

Geri