ücretli Öğretmenliğin hizmete eklenmesi

Kodla Büyü

ulass

Aktif Üye
Arkadaşlar ben ücretli öğretmenlik yaptığım 4 ayın hizmet puanıma eklenmesini istiyorum.Bunun için ücretli çalıştığım yerden orada çalıştığıma dair belge mi almam gerekiyor acaba? Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?

ben daha önce aldım 1.dönem çalışmıştım .koskoca 1 puan verdiler :roll: . ücretli çalıştığın ilçeyi ara, derdini söyle onlar yardımcı oluyolar. orda kaç gün çalıştığına dair evrak veriyolar. sonra netten ssk no ile giriyosun kaç gün ssklı çalıştığını çıkarıyosun, hepsini çalıştığın ilçeye veriyosun gerisini tabii derdini anlatmayı unutma, gerisini onlar yapıyo.biraz bekliyosun çünkü ssk ile yazışmalar uzun sürüyomuş... the end

... ilçe milli eğitim müdürlüğüne
..... tarhileri arasında .... ilköğretim okulunda ücretli öğretmen olarak görev yaptım. Ücetli öğretmen olarak görev yaptığım sürede hak ettiğim hizmet puanının mevcut hizmet puanıma ilave edilmesini istiyorum.
Gereğini arz ederim.
Ekler:
1. Görev belgesi (ücretli öğretmen olarak çalıştığınız okuldan) (Adı tam olarak görev belgesi olmayabilir, hatırlayamadım)
2. SGK dökümü

turkgulcin arkadaşım bir dönem çalışıp neden 1 puan aldın,acaba ssk primini mi eksik yatırmışlar?

yokya çalıştığın gün sayısı az oldugu için ücretlisin ya, 16 saat giriyodum. gün sayısı az , ilçe puanı 10 du. bende şaşırdım ama o kadar yaptı.

Hazır başlık açılmışken ben de sorayım;

Usta öğretici olarak SSK lı çalıştığımız süreden hizmet puanı alabilir miyiz?
Atanmadan önce bir süre, İSMEK te usta öğretici olarak görev yaptım. 150 gün kadar SSK primi yatırmışlardı.

fahrican' Alıntı:

Atanmadan önce bir süre, İSMEK te usta öğretici olarak görev yaptım. 150 gün kadar SSK primi yatırmışlardı.
Hocam siz benim verdiğim örnek dilekçeyi verin milli eğitime, puan alıp alamayacağınız konusunu bırakın milli eğitim düşünsün ;)

ssk hizmet dökümü ile kuruna dilekçe vereceksin...il özlük bürosu onu hizmetinle birleştirip hizmet puanını ekliyecek

unknownrealmman' Alıntı:
fahrican' Alıntı:

Hocam siz benim verdiğim örnek dilekçeyi verin milli eğitime, puan alıp alamayacağınız konusunu bırakın milli eğitim düşünsün ;)

Teşekkürler hocam en iyisi ilçe mem e danışmak.
Benim durum biraz değişik. SGK dökümünü almak kolay da, İSMEK (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları)' ten görev belgesi isterlerse biraz uğraşmam gerekecek. SSK da kurum numaraları çıkıyor , inşallah İSMEK te 4 yıl önce görev yaptığıma dair kayıtlar duruyordur.

ben de 1 dönem hizmet puanı 26 olan bir okulda çalıştım ücretli olarak yaklaşık kaç puan gelir bana

eşimde bir yıl çalışmış ucretli. gün hesabınından ödüyorlar 80 küsur gündü 2 puan aldı. hizmet puaninin farkedecegini sanmıyorum

Geri