İşkur ile ortaklaşa kurs açmak

Kodla Büyü

azamat

Üye
Arkadaşlar ben halk eğitim merkezinde görevliyim.İşkurla birlikte kurs açacağız (Web tasarımı 240 saat) bu kurs süresince ek ders nasıl olacak işkurmu ödeyecek yoksa benim kurumum mu ödeyecek? bilginiz varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler...

İşkur öder kurumunuzun anlaşması gereği normal ekders ücretinin iki katına kadar öder ve anlaşmanız kapsıyorsa lab da biçok eksiğinizi de karşılar işkur

melih444' Alıntı:
İşkur öder kurumunuzun anlaşması gereği normal ekders ücretinin iki katına kadar öder ve anlaşmanız kapsıyorsa lab da biçok eksiğinizi de karşılar işkur

Eğer normal İş-kur kursu ise kurumunuz öder, normal ek ders ücreti öder, kurumunuza hiç bir şey verilmez. Bu yüzdende pek tercih edilmez. Yok Umem kapsamında ise o zaman hocamın dedikleri doğrudur. Tek farkla labda eksikleri karşılamaz, temrinlik malzeme için bir bütçeniz olur. 1000-2000 gibi, onunla ufak tefek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer Umem koordinatörü okulda bilişim bölümü yoksa yapabilirsiniz, varsa havanızı alırsınız :)

Umarım faydalı olmuştur.

azamat hocam işkurla açacağnız kurs tam olarak hangisi web tasarım mı yoksa grafik animasyon tabanlı web tasarım mı saatini neye göre belirlediniz. sanırım en yüksek saati baz almışsınız kurs modulüneki. Ayrıca nasıl bir evrakla başvuru yapıldı. burada bir proje taslağı falan hazırlıyorlar da.

Geri