İşte dün yapılanların faturası

Kodla Büyü

cahraz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bunlara karşı bir ölü var sen ölmediğin için mutlusun o yüzden senin için sorun yok.14 yaşında çocuk ölmüş sen hala malda mülktesin.atılan gaz bombalarının faturasını da atsaydın verdikleri zararlara,vergilerimiz nereye gidiyor,düşünen insanları deil,fikirleri deil,neden düşündüklerini sorgulayan zihniyetler var ülkede,türban eylemini haklı buluyordum,bunuda haklı buluyorum,türkiye de sadece eğitim bir sen gibi protesto olsun istiyorsunuz galiba,göstermelik toplantı,suriyeden gelen mültecilere ne kadar para harcandığına bak,kendi ülkennin daha ii gitmesi için harcanıyor bu paralar ayrıca devletin bunları ödeyecek parası var,tabletlerden bir okula dağıtmasınlar zararı karşılasınlar,su anda işe yaramıyor zaten:) :puhaha:

allah devlet malına zarar veren tüm o vandalların belasını versin. ben hakkımı helal etmiyorum hiç birine. eylem yapıyorsanız adam gibi yapın..

bir de kardeş şu milletin parasını çalıp ayakkabı kutusunda istifleyen hırsızların. kolunda 700 bin dolarlık saatle iran ajanının jetiyle umreye gidenlerin evdeki 1 milyar dolarların ve sayamadığım diğer hırsız yolsuzların varsa elinde resimlerini tapelerini ve hatta fezlekelerini paylaşırsan yarın cuma namazında senin içinde dua ederim :wink:

kardeşş bu da bu gece okmeydanında burak karamanoğlunun ölümünü protesto eden kasımpaşalı polise ateş açan vandalların bilançosu. bide şunları rahmet okul elin değmişken..

fft86_mf2046444.Jpeg

buda mustafa sarıgülün taşlanan seçim otobüsü.
fft81_mf2046042.Jpeg

papakaa' Alıntı:
allah devlet malına zarar veren tüm o vandalların belasını versin. ben hakkımı helal etmiyorum hiç birine. eylem yapıyorsanız adam gibi yapın..

bir de kardeş şu milletin parasını çalıp ayakkabı kutusunda istifleyen hırsızların. kolunda 700 bin dolarlık saatle iran ajanının jetiyle umreye gidenlerin evdeki 1 milyar dolarların ve sayamadığım diğer hırsız yolsuzların varsa elinde resimlerini tapelerini ve hatta fezlekelerini paylaşırsan yarın cuma namazında senin içinde dua ederim :wink:
+1000000000000000000000000000

Okmeydanı'nda polise ateş açıldı!
Burak Karamanoğlu'nun yaşamını yitirdiği bölgede polisle karşılaşan bir grup ara sokaklara dağılırken, üzerine ateş açılan polis bölgede arama başlattı.

kaynak haber7

taksimde_70_kisi_gozaltina_alindi13881817920_h1110397.jpg

işin içinde yine art niyetli amaçları halkın birbirine girmesi olan örgütler var.Sağ duyulu olup demokratik olarak hakların aranması lazım.Yürüyüş yapılmalı ama sağa sola saldırıp zarar vermemeli.Bu oyuna Gelmemeli.
burada Hükümete de çok görev düşüyor.Sağ duyu mesajları vermeli.En azından ölen ler için baş sağlığı dilenmeliydi.Ama maalesef sağ duyu mesejı yerine sadece kendi seçmenini gaza getirecek karşı tarafıda kışkırtacak mesajlar veriliyor.Egemen bağışın nekrofil twitti gibi

seredar trolmüsün nesin daha foruma geleli bir ay olmuş. sadece bu iş için gelmişsin belli

yok o ikinci hesabı çift hesap üzerinden çalışıyor :mrgreen:
hala benim soruma cevap vermedi. tekrarlıyorum
bir de kardeş şu milletin parasını çalıp ayakkabı kutusunda istifleyen hırsızların. kolunda 700 bin dolarlık saatle iran ajanının jetiyle umreye gidenlerin evdeki 1 milyar dolarların ve sayamadığım diğer hırsız yolsuzların varsa elinde resimlerini tapelerini ve hatta fezlekelerini paylaşırsan yarın cuma namazında senin içinde dua ederim
bu cuma geçti haftaya dua ederim. yeterki delikanlı ol

ben gece olanlardan bahsettim. dün gece bazı gruplar ok meydanını savaş alanına çevirdi gündüz olanlardan bahsetmiyorum. gündüz cenaze kaldırıldı. kaçak güreşçi hala sorduğum soruları cevaplamadın. bu kasımpaşa 1453 grubu neyin nesi. kim örgütlüyor bunları.

hangi sorunu cevaplayım ilk ben sana sordum :mrgreen: hangi yalana özür dileyim kafa gitmiş senin ben sordum ilk soruyu. cevap ver. diyeceklerimden bir söz fazlasını söylersen namertsin

bir de kardeş şu milletin parasını çalıp ayakkabı kutusunda istifleyen hırsızların. kolunda 700 bin dolarlık saatle iran ajanının jetiyle umreye gidenlerin evdeki 1 milyar dolarların ve sayamadığım diğer hırsız yolsuzların varsa elinde resimlerini tapelerini ve hatta fezlekelerini paylaşırsan

soru bu kıvıracaksan hiç cevap verme

Seredar' Alıntı:
Sen benim sordukalarımı cevapla .Yalanlarına özür dile.

Bir de vandalların verdiği zararlaların konusunu başka yönlere çekme çabana hayranım.

tam mehmet metiner ağzı.. özür dile yalancı özür dile yalancı.. :mrgreen: :mrgreen:

bazıları sandı ki ib. çıkınca cemaate yüklenecek savaş açacak hatta pek çok havuz medyasından kanalda canlı verdi ancak o kimsenin maşası olmadı ve birileri çıkıp esip gürleyecek diye beklerken bazılarına gayet güzel ayarı vermiştir. sen işin yargı kısmına baktığın için orada çakılıp kaldın ve söylenen sözlerin neleri ima edeceğini anlamadın.

şimdi sıra sende
bir de kardeş şu milletin parasını çalıp ayakkabı kutusunda istifleyen hırsızların. kolunda 700 bin dolarlık saatle iran ajanının jetiyle umreye gidenlerin evdeki 1 milyar dolarların ve sayamadığım diğer hırsız yolsuzların varsa elinde resimlerini tapelerini ve hatta fezlekelerini paylaşırsan yarın cuma namazında senin içinde dua ederim
ya delikanlı gibi cevap ver yada özür dile ve adam gibi sus

Yurt dışındaki Türkleri Tek çatı altında toplayan bir başbakan Avrupayı Korkuttu heralde

kendi kendini ele verdin kendi paylaştığın resimler bb yi. desteklerken benimkilerde protesto var demek ki yurt dışındaki türkler tek çatı altında toplanmamış. hadi günah çıkarmada benim dediklerimi de dikkate al. açıklama bekliyorum. kıvırma dürüst ol

peki ben tek bir soru soracağım. başbakan neden sağ duyu çağrısında bulunmuyor hatta ortamı gerecek açıklamalar yapıyor. 2. gezi olayı olunca bu iş en çok akp ye yaramayacak mı? bunu kendileri itiraf ediyor geziden sonra oylarımız toparladık diyorlardı ya

Seredar' Alıntı:
Bu açtığım konu seni niye bu kadar rahatsız etti.

Konu dağılmaması için senin paylaşmadığın şeylerden bahsetmeyeceğim bile.
Sen ne demek istediğimi anlarsın.
:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:
yusuffffffffffffffffffffff

konu dağılmazınmış. konu dağıldı 1 ay önceki konuları deştin daha benim dediklerimden bahsedemiyorsun. senden klavye delikanlısı bile olmaz.
bi daha da boyundan büyük işlere girme benden sana tavsiye

toker42' Alıntı:
peki ben tek bir soru soracağım. başbakan neden sağ duyu çağrısında bulunmuyor hatta ortamı gerecek açıklamalar yapıyor. 2. gezi olayı olunca bu iş en çok akp ye yaramayacak mı? bunu kendileri itiraf ediyor geziden sonra oylarımız toparladık diyorlardı ya

gayet güzel diyor

Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti
http://www.youtube.com/watch?v=-PHd36cOkms

basınımızın ve milletimizin, 3 Kasım 2002'den sonra düştüğü şu içler acısı haline gerçekten üzüldüğümü bilmenizi istiyorum.
yazık!... çok yazık!...
ne hale gelmişiz!...
teksen' Alıntı:
Önceki gün öğle saatleri… NTV spikeri Erhan Ertürk, polisin attığı gaz fişeğiyle ölen Berkin Elvan’a ilişkin yabancı basında çıkan haberleri özetleyerek okuyor. Gazetelerden biri Berkin’in annesi Gülsüm Elvan’ın sözlerine yer vermiş. Erhan Ertürk, daha önce okuma fırsatı bulamadığı anlaşılan haberi okumaya başlıyor;

“Berkin Elvan’ın annesi Gülsüm Elvan, benim oğlumu Allah almadı….”
Erhan Ertürk cümlenin burasında aniden duruyor. Bir süre tereddüt ettikten sonra cümlenin devamını getirmeden bir başka gazeteye geçiyor. Erhan Ertürk’ün okuyamadığı cümlenin devamı şöyle;

“…Tayyip Erdoğan aldı.”

Özgür basın, şüphesiz iyi ya da kötü olabilir. Ancak özgürlük olmadan basın kesinlikle kötülükten başka bir şey olmayacaktır.
Albert Camus

http://www.ilk-kursun.com/haber/173307

Seredar' Alıntı:
sorun şu =değmezsin.

Nasıl bir insan olduğun mesajlarından belli oluyor.Kaç kere de yazdım
papakaa' Alıntı:
Seredar' Alıntı:
Bu açtığım konu seni niye bu kadar rahatsız etti.

Konu dağılmaması için senin paylaşmadığın şeylerden bahsetmeyeceğim bile.
Sen ne demek istediğimi anlarsın.
:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:
yusuffffffffffffffffffffff

konu dağılmazınmış. konu dağıldı 1 ay önceki konuları deştin daha benim dediklerimden bahsedemiyorsun. senden klavye delikanlısı bile olmaz.
bi daha da boyundan büyük işlere girme benden sana tavsiye

her söylediğime mahalle dedikoducuları(anladın sen) gibi mesaj atmasanı biliyorsun 2 sayfa mesaj yazdın burada bana sorular sordun kendimce cevap verdim iş kendine gelince utanmadan yüzün kızarmadan değmzesin diyorsun madem öyle değmezdim neden şimdiye kadar yazdın da şimdi kıvırıyorsun. neyse ne olduğunu zaten biliyordum da amacım herkesin görmesini sağlamaktı. ne olduğunu herkes gördü.
evirdin kıvırdın soruma cevap vermedin bundan sonrada sana cevap vermeyeceğim. çünkü gerçekten değmezsin. gözümde militan provokatör ve tekzipçiden başka bir şey değilsin.
sadece tek bir şeyin cevabını bekledim cevap yazmamak için kırk takla attın
şu milletin parasını çalıp ayakkabı kutusunda istifleyen hırsızların. kolunda 700 bin dolarlık saatle iran ajanının jetiyle umreye gidenlerin evdeki 1 milyar dolarların ve sayamadığım diğer hırsız yolsuzların varsa elinde resimlerini tapelerini ve hatta fezlekelerini paylaşırsan yarın cuma namazında senin içinde dua ederim

istediğin gibi hırsızları alçakları savunabilirsin ama unutma

"Hainler adına mücadeleye kalkışma. Çünkü Allah, fıtratını bozarak günah işleyenleri sevmez. Onlar yaptıklarını insanlardan gizleyebilirler ama Allah'tan gizleyemezler. Halbuki O'nun kabul etmeyeceği sözleri sayıp dökerken Allah yanı başlarında! Allah onların yaptıklarını çok iyi biliyor. Diyelim siz bu dünya hayatında onlara arka çıktınız fakat kıyamet günü onların arkasında kim duracak ve onlara kim vekil olacak? (Nisa Suresi.)

papakaa' Alıntı:

:+1: :+1:

teksen' Alıntı:
basınımızın ve milletimizin, 3 Kasım 2002'den sonra düştüğü şu içler acısı haline gerçekten üzüldüğümü bilmenizi istiyorum.
yazık!... çok yazık!...
ne hale gelmişiz!...
teksen' Alıntı:
Önceki gün öğle saatleri… NTV spikeri Erhan Ertürk, polisin attığı gaz fişeğiyle ölen Berkin Elvan’a ilişkin yabancı basında çıkan haberleri özetleyerek okuyor. Gazetelerden biri Berkin’in annesi Gülsüm Elvan’ın sözlerine yer vermiş. Erhan Ertürk, daha önce okuma fırsatı bulamadığı anlaşılan haberi okumaya başlıyor;

“Berkin Elvan’ın annesi Gülsüm Elvan, benim oğlumu Allah almadı….”
Erhan Ertürk cümlenin burasında aniden duruyor. Bir süre tereddüt ettikten sonra cümlenin devamını getirmeden bir başka gazeteye geçiyor. Erhan Ertürk’ün okuyamadığı cümlenin devamı şöyle;

“…Tayyip Erdoğan aldı.”

Özgür basın, şüphesiz iyi ya da kötü olabilir. Ancak özgürlük olmadan basın kesinlikle kötülükten başka bir şey olmayacaktır.
Albert Camus

http://www.ilk-kursun.com/haber/173307

http://www.youtube.com/watch?v=HksUjTTAEjg

Bir millet, herhangi bir şeye hürriyetten daha fazla değer veriyorsa, hürriyetini kaybedecektir.
Kaderin cilvesine bakın ki değer verdiği, rahatlık ya da para ise onları da kaybedecektir.

Somerset Maugham

Geri