İkinci Üniversite Türk Dili ve Edebiyatı

Kodla Büyü
elifinannesi' Alıntı:
eski türk ed her kavram en az 3 e ayrılıyor şimdiye latinceyi söküp tıp okurdum(mubalaga sanatı yaptım ama iğrak olanından) ne çektim be :) pes etmeyeceğim lakin...

sen yaparsın arkadaşım ben biliyorum, gayet iyi yaparsın, bende sosyolojinin Sembolik mantığında zorlanıyorum ama bende halledicem Allah'ın izniyle...

awek' Alıntı:
Arkadaşlar elinde ders notu olan var mı ? Varsa paylaşabilir mi ?
Hocam Murat yayınlarının kitabını aldım ben. Hem konu özeti hem de sorular var. Faydalı da oluyor. Tavsiye ederim.

biltek2007' Alıntı:
awek' Alıntı:
Arkadaşlar elinde ders notu olan var mı ? Varsa paylaşabilir mi ?
Hocam Murat yayınlarının kitabını aldım ben. Hem konu özeti hem de sorular var. Faydalı da oluyor. Tavsiye ederim.
hocam ben geçen dönem aldım, ama konu özeti falan yoktu. Çok faydalanamadım.
ama bakıcam teşekürler..

Arkadaşlar nasıl geçti sınav. Finale de az zaman var. Cumartesi güzeldi de pazar zor geldi. Daha çok çalışmak lazım sanırım :)

Bilgisayar sorusu hatalıydı bir tane. soruların kendilerine ve cevap anahtarına ulaşabileceğimiz bir yer var mı? Evet pazar hepimiz zorlandık herhalde.

Bilgisayar sınavında 3 soruda sorun var gibi birimasaüstü ile laptop arasındaki farkı soruyordu hafiflik ve pille çalışma şıklarda vardı. Bir diğer soru hardisk bölümleri soruluyordu ama verilen cevapların tümünde hardisk bölümleri vardı zaten, bir soruda video çözücüler sorulmuş. Kütapta video çözüler başlığı altında Itunes yok ama Div diyede bir şey yok hani Divden kasıtları Divx ise soru iptal olur.

ben de hatırlamıyorum ama soruları cevaplıycam diye beynim yoruldu. diğerleri de zordu ama ben en azından bu ders kolay olur diye düşünmüştüm

Hafta sonu bir de ALES var. Ben coştum bu sene.
Alesten sonra her akşam çalışacağım. Öyle ancak konular yer edecek gibi görünüyor. işin ilginci Osmanlıcadan sorunum yok :)

herkese gecmis olsun fena geçmedi benimki ders calismaktan kafam şişmisti son gün bu hafta çalışmayacağım sonra kitapları okumaya başlamak gerek apoyraz seninki nasıl geçti arkadaşım?

yeni türk edebiyatında birinci dönemin konusu vardı , vilaneller,terza rimalar falan birinci döneme ait değil mi?
eski türk edb. söz sanatları da zor geldi bana o kadar ki yine sınıftan en son çıkma rekoru kırdırdı.
bilgisayar sorularını da hiç mantıklı bulmuyorum.soru köklerinde netlik yok,ne istediğini bilmeyen sorular :)

cevapları bakacağınız kitapçık harfinin en alt kısmında cevap anahtarı. Ben bilişim için 3 soru iptal dilekçesini hazırladım.

1 si Masaüstü bilgisayar
2 si İtunes ,Div
3. si Hiper metin ve link

sinanuzun' Alıntı:
cevapları bakacağınız kitapçık harfinin en alt kısmında cevap anahtarı. Ben bilişim için 3 soru iptal dilekçesini hazırladım.

1 si Masaüstü bilgisayar
2 si İtunes ,Div

Hocam o dilekçeyi bize gönderirmisiniz, biz de gönderelim.

Benim sınavlar berbattı. Bu arada sorular açıklandı cevaplarını kontrol etmek isteyenler için. Nerde bir ayrıntı var onu sormuşlar. 1 ve 2. sınıfta olan arkadaşlar benden tavsiye konuların mantığını iyi kavrayın. 3 ve 4 te önceki konuları sizi biliyor kabul edip kitapta olmayan önceki koularla bağlantılı şeylerden de sorular geliyor. İnşaallah finallerde iyi sonuçlar elde ederiz.

BİL 102U bilgisayar sorularının cevap anahtarı olması gerekiyor ama listede bulamadım bulan paylaşabliir mi arkadşalar.

Peace' Alıntı:
BİL 102U bilgisayar sorularının cevap anahtarı olması gerekiyor ama listede bulamadım bulan paylaşabliir mi arkadşalar.

cevapları alta ekledim hocam

Ekli dosyalar

• biltek.jpg
    biltek.jpg
    114.4 KB · Görüntüleme: 442
sinanuzun' Alıntı:

1 si Masaüstü bilgisayar
2 si İtunes ,Div

acaba dilekce örneğini bende alabilir miyim

Geri