İl İçi Atamalar (2. Atama)

Kodla Büyü
bir an önce açıklansa iyi olur fakat bende sizin gibi düşünüyorum. 4-8 ağustos aralığında açıklanır heralde

sırada nası oluyo.. şu oklda 2. sırada su oklda 3. sıradasınzmı yazıyo

istanbul38' Alıntı:
Hocam pdf dosyada puana göre tüm okullar gösteriliyor. Sen hangisini istediysen orada sıranı görebiliyorsun. Diyelim A ve B okulunda 1. sıradasın. Tercihinde hangisi önde ise ona atanıyorsun.
ferdison' Alıntı:
İzmir mem de 4 ağustos'a kadar sonuçlandırılacak denmekte. Umudum yok ama hani bir ihtimal 4'ünden önce açıklanabilir.

http://izmir.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2014_07/17102415_duyuru.pdf
Hocam yayınlanan pdf dosyası 81 ile meb bakanlıktan gönderilen yazı. Valiliklerce 4 Ağustos'a kadar yazıyor. Bakalım ne olacak.

bomax01' Alıntı:
istanbul38' Alıntı:
Hocam pdf dosyada puana göre tüm okullar gösteriliyor. Sen hangisini istediysen orada sıranı görebiliyorsun. Diyelim A ve B okulunda 1. sıradasın. Tercihinde hangisi önde ise ona atanıyorsun.
ferdison' Alıntı:
İzmir mem de 4 ağustos'a kadar sonuçlandırılacak denmekte. Umudum yok ama hani bir ihtimal 4'ünden önce açıklanabilir.

http://izmir.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2014_07/17102415_duyuru.pdf
Hocam yayınlanan pdf dosyası 81 ile meb bakanlıktan gönderilen yazı. Valiliklerce 4 Ağustos'a kadar yazıyor. Bakalım ne olacak.

Hocam haklısın hani İzmir mem'in sitesinde gördüğüm için öyle paylaştım.

Arkadaşlar saat 10:15 hala il içi hakkında bilgi yok. 7-8 ilin sitesine baktım yook.

Re: Ynt: İl İçi Atamalar (2. Atama)

bomax01' Alıntı:
Arkadaşlar saat 10:15 hala il içi hakkında bilgi yok. 7-8 ilin sitesine baktım yook.
Hocam pazartesi den önce çok zor, hatta pazartesi günü atamaları yapıp akşamı yada salı günü açıklarlar

Re: Ynt: İl İçi Atamalar (2. Atama)

sert_hard' Alıntı:
bomax01' Alıntı:
Hocam pazartesi den önce çok zor, hatta pazartesi günü atamaları yapıp akşamı yada salı günü açıklarlar

Doğru haklısınız. Bayram tatilinden yeni çıktılar. Çalışmak çok zor gelir bunlara şimdi. Malum tatilde birleşmedi. 2 gün mesai yapıldı. Yapacakları çok zor bir iş sanki. Elle yapılmıyor değil mi? Hangi çağda yaşıyoruz. Görevlendir 3-5 kişi sonuçlandırın de. 81 il'den açıklayan kaç tane derseniz. Güzelim Türkiyem'de henüz yokkkkk.

Artık alışkanlık haline geldi.

Bence "Atama sonuçları, açıklama tarihinden 24 saat geçmeden önce açıklanmaz." şeklinde bir madde eklemeli meb yönetmeliğe.

maalesef yok. 4üne kadar açıklanacak 6sına kadar ilişik kesilecek yazıyor klavuzda. bi kere de zamanında yapsalar şu işleri :verymad:

Saat 18:37 itibari ile 81 ilin web sayfalarını tek tek dolaştım.

Sadece Düzce ve Bingöl açıkladı.

amdturion' Alıntı:
maalesef yok. 4üne kadar açıklanacak 6sına kadar ilişik kesilecek yazıyor klavuzda. bi kere de zamanında yapsalar şu işleri :verymad:
6 sında başlıcak hocam

Düzce ve Bingöl'deki arkadaşlar. Ataması yapılanlar mebbis ekranında sıra bilgisini görebilen var mı?

Geri