İnternet Explorer 8 e okul sorunu

Kodla Büyü

dream81

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Birkaç gündür internet explorer 8 de e-okul,mebbis,hem gibi meb kurumlarına ilk açılışta giriş kodu falan açılıyo,giriş yapmaya çalıştığımda kod kayboluyor,girişte olmuyor.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    11.4 KB · Görüntüleme: 5,182
çözüm yokmu? okulda birkaç bilgisayarda bu problemler başladı.. acele çözüm lazımmmm.

hocam bir ara aynı sorunları yaşayınca hatta bizde daha ilerisi raporları almakta sorun çıkıyordu
maxthon_2.5.11.3390 tarayıcısı ile halletmiştim.
indirin kurun bulamazsanız ben buraya atarım...

valla hocam bir türlü çözüm bulamadım.gov.tr uzantılı çoğu sitedeki girişler problemli İe8 de .

yok denemedim.indirip deniyicem.firefokta açılıyor..onun bazı yerlerde problem var...

hocam eğer sadece ie8 de sorun olursa geçmişi ayrıca geçici internet dosyalarını silin..Başka ie sürümlerindede oluyor derseniz bunun birkaç nedeni olabiliyor...biri java yüklü olmaması birde modemin firmware güncellemesi gerekiyo olabilir..bazı modemlerde olabiliyor başıma geldi oradan biliyorum..Göz atma geçmişindeki seçenek aşağıdaki gibi işaretlerseniz düzelebilir..

Ekli dosyalar

• ekran.jpg
    ekran.jpg
    134.2 KB · Görüntüleme: 5,141
valla hocam dediğiniz şekilde gözatma geçmişi düzenledim.modem ile alakalı bir şey olsa bazı bilgisayarlarda ıe8 eokula giriyor.başka bir şeydendir. ama çözemedimmm

dream81' Alıntı:
valla hocam dediğiniz şekilde gözatma geçmişi düzenledim.modem ile alakalı bir şey olsa bazı bilgisayarlarda ıe8 eokula giriyor.başka bir şeydendir. ama çözemedimmm
Peki geçici dosyaları sildiniz mi hocam..Bildiğiniz gibi ie aynı siteyi daha hızlı açabilmek için dosyaları depoluyor.. diğer ihtimalleri denediniz mi javayı felan güncelleyin...Ayrıca geçici dosyaları silmek için aşağıdaki resimde faydalanabilirsiniz....Göz atma geçmişi--->Ayarlar--->Dosyaları görüntle... Açılan pencereden dosyaları silin..

Ekli dosyalar

• a2.jpg
    a2.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 5,116
  • a1.jpg
    a1.jpg
    80.1 KB · Görüntüleme: 5,116
neyzen26' Alıntı:
hocam eğer sadece ie8 de sorun olursa geçmişi ayrıca geçici internet dosyalarını silin..Başka ie sürümlerindede oluyor derseniz bunun birkaç nedeni olabiliyor...biri java yüklü olmaması birde modemin firmware güncellemesi gerekiyo olabilir..bazı modemlerde olabiliyor başıma geldi oradan biliyorum..Göz atma geçmişindeki seçenek aşağıdaki gibi işaretlerseniz düzelebilir..

hocam bu modemde firmware güncellenmesi nasıl yapılıyor ya da ne yapmamız gerekiyor

hocam javanın ve flashın son sürümlerini kur, daha da olmazsa İE8 güncelle, daha da olmazsa Google Chrome.....

dream81' Alıntı:
Birkaç gündür internet explorer 8 de e-okul,mebbis,hem gibi meb kurumlarına ilk açılışta giriş kodu falan açılıyo,giriş yapmaya çalıştığımda kod kayboluyor,girişte olmuyor.

Aynı sorun bende de var. İE8 kaldrdım olmadı. /yi yenidem kurdum olmadı. java güncelledim olmadı. Firefox kuuyorum ondada giriş yapıyo ama işlemlerde takılıyo.

Ayrıca İE flash player kuramıyporum bi türlü. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Acil Yardımmmm

Bu tarayıcıyı dene...

Ekli dosyalar

• maxthon_2.5.11.3390.rar
    5.7 MB · Görüntüleme: 103
ben evde 2 laptopla da denedim benim sorun sanırım modemde onu da firmware i güncelleyip denemeyi düşünüyorum

safari denedim olmaoı. firefox ietab kurdum olmadı. hala ilk guvenlik kodu gelio sonra giriş yapmıyor ve g. kodu gözukmuyo

Aynı sorun bende de var arkadaşlar. Bu sorunu çözebilen oldu mu?
Geçmiş ayarlarını bu şekilde yaptım, java yükledim olmadı. E-okulda aynı ilk mesajdaki hatayı alıyorum, giriş kodu kayboluyor ve giriş yapmıyor.
E-okul, tefbis, gis gibi sitelere İE8 den girmiyor, fakat Mozilla'dan giriş yapabiliyorum.

bende de win 7 yüklü bilgisayarlarda raporlar alınmıyor mebbis açılmıyor java da yükledim olmadı

rasim535' Alıntı:
hocam bir ara aynı sorunları yaşayınca hatta bizde daha ilerisi raporları almakta sorun çıkıyordu
maxthon_2.5.11.3390 tarayıcısı ile halletmiştim.
indirin kurun bulamazsanız ben buraya atarım...
hocam mebbis ie dışında tam çalışmıyor diye biliyordum. mebbis uyumlu mu acaba?

Geri