İSİM YARIŞMASI

Kodla Büyü

0nursah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.mgm.gov.tr/FILES/imgTemp/yar ... 22012.aspx

ÇANAKKALE SAVAŞLARI KABATEPE TANITIM MERKEZİ İÇİN
İSİM YARIŞMASI
Çanakkale Savaşlarının cereyan ettiği Gelibolu Yarımadasının Kabatepe mevkiinde Bakanlığımızca yaptırılmakta olan, Çanakkale Savaşlarını resim, film, üçboyutlu film, animasyon teknikleri ile alana gelen ziyaretçilere etkili bir şekilde anlatılacak Tanıtım Merkezine, alanın tarihi önemini hatırlatacak ve gelen ziyaretçilerin kolayca hafızasında yer tutacak bir isim araştırılmasına girişilmiş ve bunun için bir yarışma tertip edilmiştir.
Yarışmanın genel kuralları aşağıdaki şekildedir:
A.Online Başvuru Yapılması Halinde;
a) Her iştirakçi en fazla 3 isim ile yarışmaya katılabilecektir.
b) Yarışmada seçilen isimlerin telif hakkının bedelsiz olarak Bakanlığa verileceği kabul edilecektir. “Teklif ettiğim ismin seçilmesi halinde hiçbir şekilde telif ücreti talep etmiyorum.” İfadesinin yer aldığı kutucuk işaretlenecektir.
c) Yarışmaya katılacak olanlar, teklif edecekleri isimleri web Sayfasındaki kutucuğa yazacaktır.
d) Yarışmacı ismini ve kendisi ile irtibat kurulacak adres ve telefon numarasını ve eğer varsa a mail adresini yazacaktır. Bahse konu bilgiler irtibat bilgisi bölümüne yazılacaktır.
e) Web sayfası 20 Şubat 2012 Saat 12:00’da başvuruya kapatılacaktır
f) Başvurular bir komisyon marifetiyle neticelendirilecektir.

B.Mektup Yoluyla Başvuru Yapılması Halinde;
g) Her iştirakçi en fazla 3 isim ile yarışmaya katılabilecektir.
h) Yarışmada seçilen isimlerin telif hakkının bedelsiz olarak Bakanlığa verileceği kabul edilecektir. Mektuba, “Teklif ettiğim ismin seçilmesi halinde hiçbir şekilde telif ücreti talep etmiyorum.” İfadesi yazılarak imzalanacak
i) Yarışmaya katılacak olanlar, teklif edecekleri isimleri büyük harflerle yazacaktır.
j) Yarışmacı ayrıca ismini ve kendisi ile irtibat kurulacak adres ve telefon numarasını ve eğer varsa a mail adresini yazacaktır. Teklif edilecek isim ile katılımcının isim ve adres bilgileri aynı kağıt üzerinde bulunacaktır.
k) Teklifler 20 Şubat 2012 Saat 12,00 ye kadar “Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne elden veya posta yolu veya a mail ile ulaştırılacaktır. Belirtilen tarih ve saatten sonra ulaşan teklifler değerlendirilmeye tabi tutulmayacaktır.
l) Başvurular bir komisyon marifetiyle neticelendirilecektir.

İlanen duyurulur.
Not:
1. “Çanakkale 1915”, “Kabatepe Simülasyon Merkezi” isimleri kullanıldığından bu isimlerin teklif edilmemesi gerekmektedir.
2. Seçilen ismin sahibi tanıtım merkezi kitabında yer alacak olup, ayrıca kendisine, müzeye süresiz ve ücretsiz giriş kartı verilecektir.

Geri