İSTANBUL BTR BAŞVURULARI

Kodla Büyü
Re: İSTANBUL BTR BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Bu sabah yüklenmiş
Sayfanın ve dosyanın tarihinden görünüyor

bizim okulda kablo döşemesi başladı ama listede adımız yok, geri toplamasınlar şimdi kabloları :)

mesut_steel' Alıntı:
bizim okulda kablo döşemesi başladı ama listede adımız yok, geri toplamasınlar şimdi kabloları :)

ET ler kuruldu mu hocam? bizim okulda ET kurulumu yapıldı. ama alt yapı yok. listede adımız var.

bu konu ile ilgili okulunuza resmi yazı geldi mi? bize böyle bir yazı gelmedi.

Başvuruyu yaptık başvuruyu yazdırıp ilçeye mi gönderiyoruz??? Gerçi başvurunuzu ilçeye de gönderin gibi bir cümle göremedim.

karekedi' Alıntı:
Başvuruyu yaptık başvuruyu yazdırıp ilçeye mi gönderiyoruz??? Gerçi başvurunuzu ilçeye de gönderin gibi bir cümle göremedim.
ben yazıyı her ihtimale karşı ilçeye gönderdim

karekedi' Alıntı:

öyle bir cümle yoktu hocam. gerek yok göndermeye.

erhanaltunbas' Alıntı:
bu konu ile ilgili okulunuza resmi yazı geldi mi? bize böyle bir yazı gelmedi.

resmi yazı gelene kadar başvuru süresi bitebilir

arkadaşlar bence resmi yazıyı beklemeye gerek yok...
yazı ya gelir ya gelmez...
görev dağılımı yapıldıktan sonra 2. ek görevlendirmeyi bekleriz...

istmem şifresi hangi şifre oluyor arkadaşlar. kurumun mebbis şifresi mi yoksa sıfırdan mail atıp şifre mi istiyoruz?

resmi yazıyı bugün okudum
içeriği sitedeki yazı ile aynı

bi gelişme yok .. iki haftadır okula gidiyorum inşallah ek ders mağduru olmayız

Hocam öyle diye duydum.Resmi belge zaten geldiğinde hepimize gelecek bi kaynak paylaşamaıycam o yuzden.

hocam o süreye bakmıyor ki idareciler. tebliğ tarihine bakıyor.maalesef. çünkü başlama yazısı yazılıp ilçeye gönderiliyor. doğal olarakta geldiği tarih yazılıyor.

Bakicaz gorucez, ins benim bildigim gibi olur hepimizin iyiligi için :roll: ne diyim

Tüm iller bitirir ama istanbul bekler bekler bekler, her 6 ayda bir aynı durum. Kime sorarsan sor kimse birşey bilmez ama herkes haklıdır. Onayı dönem başından alıyoruz diye kendilerini avutup dururlar, ama başka okulda görevlendirilenler kimsenin umrunda değildir. Hem görevlendirilen öğretmeni o süre içinde mağdur ederler, hem gelen giden öğretmenlerden dolayı zaten ilk haftalarda sürekli ders programı değiştirmek zorunda kalan okulları mağdur ederler, tam program oturdu derken bu kez btr onayı gelir, bi daha program değişir. Görevlendirildiği okul zaten bu öğretmen 1-2 ay sonra gidecektir diye umursamaz, idari işler verip durur. Yazıklar olsun bu görevlendirmeleri eline yüzüne bulaştıranlara.

ben şimdiye kadar görevlendirme tarihi dönemin başı diye ek ders alamadım. idaremiz de ilçe de tebliğ tarihini baz aldı hep. 2 hafta oldu. beklemedeyiz.

Bugün açıklansa iyi olurdu. Ek dersimiz haftaya tam olurdu. Bizim program değişecek ptesi değişirdi hemen. Umarım gelir

Geri