İstanbulda norm fazlası olup resen atanan var mı?

Kodla Büyü

esmas

Aktif Üye
arkadaşlar İstanbul'da Bilişim Teknolojilerinde norm kadro fazlası olup, resen atanmış olan var mı aramızda?

Evet bunu bende çok merak ediyorum il koordinatörleri resen atanmazsınız dediler ama acaba atanan oldu mu ona göre karar verelim.

2010'da olmuş diye duydum ama sonrasında BT öğretmenleri için bir eyleme girişilmedi. Norm yazıları gelip imzalanıp gidiyordu. İlçeden resmi yazı ile değil ama sözle gönderecek yer olmadığı için BT öğretmenlerinin istekli olmayanları hakkında işlem yapılmayacağı bilgisini alıyordum ben her defasında.

HASGUL' Alıntı:
Evet bunu bende çok merak ediyorum il koordinatörleri resen atanmazsınız dediler ama acaba atanan oldu mu ona göre karar verelim.
Bende resen atandım. Hatta okulumu bana sormadan il formatörü belirlemişti. Rezaletti.

sezginozturk' Alıntı:
HASGUL' Alıntı:
Bende resen atandım. Hatta okulumu bana sormadan il formatörü belirlemişti. Rezaletti.
Teşekkürler hocam bu bilgi iyi oldu.Bir okul buldum bakalım dilekçe vereceğim inşallah olur..

2011'de norm fazlası olmuştum resen değil isteğe bağlı atanmıştım..Geçen yıl böyle bir durum olmadı sanırım..

Yaklaşık 1,5 yıldır norm fazlasıyım. Önce il sonra da ilçe tarafından usulsüz bir şekilde 2 defa farklı okullara resen atandım. Ama ikisi de iptal oldu.
Hala norm fazlasıyım ve bu kez kendim istekte bulundum, bakalım atayacaklar mı :oops:

artemisem' Alıntı:
Yaklaşık 1,5 yıldır norm fazlasıyım. Önce il sonra da ilçe tarafından usulsüz bir şekilde 2 defa farklı okullara resen atandım. Ama ikisi de iptal oldu.
Hala norm fazlasıyım ve bu kez kendim istekte bulundum, bakalım atayacaklar mı :oops:
nasıl iptal oldu dava mı açtınız?

İl resen atadığında ben de dahil pek çok arkadaş bireysel olarak il milli eğitime gidip kavga etti sanırım. Sonrasında sendikaların da devreye girdiğini duydum. Gelen tepkilere dayanamayıp iptal ettiler çünkü usülsüzdü.(Öncesinde tercihlerimiz alınmadı.)
İlçe resen atadığında da yine aynı şekilde önceden tercihlerimiz alınmamıştı. İlçeye gidip görüştük ve okul müdürüm de okulda bilişim teknolojileri formatör öğretmen olarak görev yaptığıma dair bir dilekçe yazdı ilçeye. O görevlendirme de hayata geçirilmedi.

Bende 16 saat derse girerken norm fazlası oldum bu sene. İlk koordinatörü arkadaşla da görüştüm, bu işe bakan şube müdürü BT Öğretmenlerini resen atama yapmayacağını söylemiş. Bizi yerimizden oynatmayı düşünmüyorlarmış şimdilik... Bakalım ne olacak...

Geri