Şaka Değil Hazırlık Ödeneği Yatmış

Kodla Büyü

muallimtamer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Kocaeli ili hazırlık ödenegini yatırdı. Bilginiz olsun istedim 511 TL. :++: :++:

Hocam Kocaeli derken, İzmit ilçesini kastetmiş galiba.
Körfezde yatmadı...

İzmit merkez avantajını kullanıyor gerçi bu saatte para çekilmez...:)

Yarın arefe, bizde hesaplarımızda görürsek mutlu oluruz. Alın verin hesabı:) Verceğim tek şey yiğenlerime harçlık olacak...

İstanbul son güne kadar bekler.Mal müdürlüğü yatırsa bile banka bekletir son güne kadar ek ders 10. maaş 15. yatar bizde fix menü

arkadaşlar ben istanbul'da aynı zamanda mutemedim. burada daha ilçeye ödenek bile gelmedi ki para yatsın. bayram sonrasında geldiğini varsaysak bile, ilçenin haber vermesi, mutemedin tahakkuku hazırlaması, onaylatması, mal müdürlüğünün transferi yapması, bankanın bekletmesi derken en az bayramdan sonra 1 hafta daha var benden size söylemesi. kocaelinden anlaşılıyor ki ödenek illere gönderilmiş. ilçeler de bayramdan sonra.

arkadaşlar ben yeni atandım 24 eylülde göreve başlamayı düşünüyorum bende alabilirimiyin?

arkadaşlar ben yeni atandım 24 eylülde göreve başlamayı düşünüyorum bende alabilirimiyin? lütfen cvp :(

xsawyerx' Alıntı:
arkadaşlar ben yeni atandım 24 eylülde göreve başlamayı düşünüyorum bende alabilirimiyin? lütfen cvp :(
hocam atandığın okulda mutemetlik işlerine bakan müdür yardımcısına söyle yapsın. Alman lazım.

Dört gözle bekliyoruz gideceği yerler şimdiden hazır değil mi? bi de bayram ödeneği olsaydı yinmezdi dadından :) HErkese ii bayramlar

Geri