Şarjı uzun süre giden cep telefonu

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar cep telefonunu sadece konuşma amaclı kullanacağım ve şarjı en uzun giden cep telefonu önerisi olan varmıdır... Kullanan arkadaşlar varsa bekliyorummm

bende şarzı 1 ay giden bir philipsh vardı. uzun yıllar eşim kullandı. bozulmadı ama sıkıldı kullanmaktan yeni tel aldı sonra. onuda attık bir çekmeceye 1 yıldır duruyor. ama philipsh marka telefon tavsiye etmiyorum menüsü çok yavaştı.

aynen
philips 9@9k bulursan kacirma
bekleme süresi 2 ay
cok konusursan 1 hafta
az konusursan 10-15 gün gidiyor sarji

Arkadaşlar bana da şarjı en çok giden bildiğiniz Android işletim sistemli akıllı telefonlar varsa önerebilir misinz? 1-2 gün şarj çok az bana göre. En az 4 gün gidebilecek var mı?

philips xenium f511 kullanıyorum arkadaşlar, (maşallah diyim) düştü 3 parça oldu bişey olmadı merdivenden düştü çok şükür bişey olmadı şarjı da 1 hafta gidiyor ayrıca çok uyguna almış olmama rağmen geçen gün müdür yardımcımız afilli telefonmuş baya pahalı birşeye benziyor dedi ama 250TLye aldım.

coderfree' Alıntı:
Arkadaşlar bana da şarjı en çok giden bildiğiniz Android işletim sistemli akıllı telefonlar varsa önerebilir misinz? 1-2 gün şarj çok az bana göre. En az 4 gün gidebilecek var mı?
aynen android 1 gün bilemedin 2 gün anca..

merhaba arkadaşım şarjı uzun giden philıps x528 modeli var 30 saat konuşma 100 gün bekleme süresi vermiş birde çin malı zj628 diye bir model var 666 gün bekleme süresi var araştır bulabilirsen uygun olanını al

Geri