şuan ne yapıyorsunuz?

Kodla Büyü

hamuş

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ben BT sınıfındayım ve çok sıkıldım 9 tane öğrenci var güya ödev araştırmaya geldiler araştırdıktan sonra oyun oynabilirmiyiz diye sordulat şuan hepsi oyun oynuyor ne sini,r bozucu bir görüntü millet gitti ohhhh ben burda internet cafecilik oynuyorum

iyiymiş benim sınıftada 3 öğrenci var, güya dyned yapıyorlar ama sohbet ediyorlar bende bişey demiyorum çocuklar sıkıldılar sanırım:) bende sıkıldım h.sonu kursum var notlarıma bakıyorum ne anlatacam diye bide bankalara para dağıtıyorum, hesap kitap işleri :)

ben de sıkıldım...yapacak bişey yok...güzel işimize yarayacak siteler var mı?

W eb sayfasıyla ilgili bir takım işlerle uğraşıyordum ki; artık pilimin bittiğini anladığım an bıraktım ve şimdi BBnet'e bakıyordum. BT sınıfında 3 tane öğrenci kaldı ve birazdan onlar da gitmek üzere...

Hergün olduğu gibi sabahtan beri o sınıf-bu sınıf bilgisayar sorunları peşinde koşmaktan ve derse girmekten yorulmuş olarak 5 dk. nefes almaya çalışıyorum. İşleri halletmiş olmanın gururu!!! içerisindeyim...

farkında olmadan bbnete o kadar bağlanmışız ki. açmadan bakmadan geçemiyorum. hiç bir hocamı yüz yüze tanımıyorum ama bbnet sayesinde sanki yıllardır arkadaşız gibi olduk

bende de aynı durum hiç değişmiyor, sıkıldım bunaldım ... bizi bizden başka anlayan yok 2 yıl sonra da halimizi böyle olur düzelmezzzz...

hamuş' Alıntı:
ben BT sınıfındayım ve çok sıkıldım 9 tane öğrenci var güya ödev araştırmaya geldiler araştırdıktan sonra oyun oynabilirmiyiz diye sordulat şuan hepsi oyun oynuyor ne sini,r bozucu bir görüntü millet gitti ohhhh ben burda internet cafecilik oynuyorum

THY nin sitesinden Gürcistana ucuz bilet buldum aldım şimdi hotel ayarlamaya çalışıyorum :)

Müdür beyin verdiği yan binanın taslağını çiziyorum. Aynı zamanda bbneti takip ediyorum. 2 dersim boştu. Bundan sonraki derse girip çıkıcam.

bbnet sayfalarında gezindiğimiz kesin :)
projelerle uğraşayım diyorum ancak gelen giden bitmiyor... kafayı toplayıp bir işe motive olunmuyor okulda...

öğlenden sonra dersim olmadığı için bir plan yapmıştım ve tepeden düşme bir toplantı ile bu planımdan vazgeçmeye çalışıyorum sinirlerim çok bozulduuuuuuuuuuu. bıkmıyorlar toplantı yapmaktannnn.. toplantıdan nefret ediyorummmmmmmmmm :verymad: :verymad: :verymad:

müdürün yokluğunda, o nerde bu nerde öğrenci ve öğretmen sorularından fenalık geçirmiş halde dört gözle öğle arasını bekliyorum :x

Geri