‎150 TL Limitli Kredi Kartına 49 TL Kart Aidatı!

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
‎150 TL Limitli Kredi Kartına 49 TL Kart Aidatı!

Bir Şikayetim Var!: 3 senedir kullanmadığı 150 TL limitli kredi kartına 49 TL kart aidatı kesildiğini gören Metin D. “Konut kredisi kullanırken kredi kartı başvurunuzu yapalım eğer kullanmazsanız herhangi bir işletim ücreti ve aidat alınmayacak dediler güvendim kredi kartı başvurusunda bulunmuş oldum. Pişmanım” dedi.

Bankadan konut kredisi kullanırken orada ki memurun ‘kredi kartı başvurunuzu yapalım eğer kullanmazsanız herhangi bir işletim ücreti ve aidat alınmayacak’ sözüne güvenerek kredi kartı başvurusunda bulunmuş oldum. 3 sene boyunca kartı kullanmadım ve gerçekten herhangi bir ücret talep edilmedi.

Ancak şuan da sanırım finansal güçlükler içerisinde bulunan banka birden bire bana hesap ekstresi ve kart aidatı gönderdi. Hiç kullanılmadığı için kart limiti 150 TL. Gönderdikleri kart aidatı 49 TL. Üstelikte hiç kullanılmamış bir kredi kartı için. Bence bir bankaya, müşterilerine böyle davranmak yakışmıyor.”

Kaynak:sikayetvar

Ekli dosyalar

• kredikartı.jpg
    kredikartı.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 1,309
Kredi kartı aidat olayına bir düzenleme yapamadılar işlerine gelen durumlarda basıyorlar kanun ve yönetmeliği.

asleon' Alıntı:
Kredi kartı aidat olayına bir düzenleme yapamadılar işlerine gelen durumlarda basıyorlar kanun ve yönetmeliği.
Devletin bir şey yapması lazım ama göz yumuyor.

hasari' Alıntı:
asleon' Alıntı:
Devletin bir şey yapması lazım ama göz yumuyor.
çünkü devlet te o paradan nemalanıyor...
dün denizbankta kredi işim vardı. çiftçinin biri geldi banka görevlisine kart aidatı gelmiş onu geri iade ediyormusunuz dedi bayan yarısını puan olarak ekliyebiliyorum karta dedi.
demekki bişekilde bişeyler yapılabiliyor...

Yapılmaz olur mu hocam müşteri hizmetlerini arayıp sıkıştırdığında bakıyorsun hemen iade ediyorlar eğer farkına varmazsan yada göz yumarsan senden kesiyorlar.

Geri