1 Mart ta yüzyüze eğitim başlıyor

Kodla Büyü
Yalanlanan sahte bir yazı var üstte linkimi vermiştim
Şimdi yayını geri sarıp bakanın açıklamasını dinledim şunu diyor;
"8 marttan itibaren illerin durumuna göre karar verilecek."
Yani bu hafta es geçilecek ve haftaya iller karar verip yapacak ya da yapmayacak, erteleyecek. 8 martta kesin değil.

Şimdi yayını geri sarıp bakanın açıklamasını dinledim şunu diyor;
"8 marttan itibaren illerin durumuna göre karar verilecek."
Yani bu hafta es geçilecek ve haftaya iller karar verip yapacak ya da yapmayacak, erteleyecek. 8 martta kesin değil.

evet riski yüksek iller yapmayacak

Sayıların pazartesi açıklanması da garip geliyor bana.
Düşünün durumu iyi bir il pazartesi okula gidecek. Sayı bi gelecek atıyorum 100 üzerinde. İl Hıfzıssıhha kurulu kapatın diyecek salı okul yok

belki onunla ilgili yarın bir değişiklik yapılır

bence Perşembe aksamları risk durumu açıklanmalı, buna göre iller de cuma günü kararı vermeli

Siz orda balkona bile çıkmayın. Sayılar hiç düşmüyor.
Karadeniz dönemi kapattı kesin de. Yüzyüze açılacak ildeki öğrenciyle KAradenizdeki öğrenci arasında fırsat eşitsizliği olmaz mı? Bence yarın bakanlar kurulunda uzaktan eğitim Tüm Türkiyede uzatılacak. At fava bekle.

• Beğen
Tepkiler: omd
Karadeniz dönemi kapattı kesin de. Yüzyüze açılacak ildeki öğrenciyle KAradenizdeki öğrenci arasında fırsat eşitsizliği olmaz mı? Bence yarın bakanlar kurulunda uzaktan eğitim Tüm Türkiyede uzatılacak. At fava bekle.
Bu çok mantıklı bir karar olur. O nedenle olmaz.

Merak etmeden de duramıyorum, bu saatten sonra yapılacak yüz yüze eğitimlerden ve sınavlardan sağlanacak fayda, virüsten ölecek bir öğretmen ya da öğrencinin hayatından daha fazla olabilir mi?

Açıklamadan net olarak bir şey anlayan var mı arkadaşlar?

Sınavlar yapılıyor arkadaşlar... Hazırlıklarımızı yapalım

Kafaları iyice karıştıran bir açıklama oldu... Az riskli illerde büyük bir deney yapılacak ben onu anladım...

Okullar tam zamanlı mı yarı zamanlı mı açılacak acaba? Birde hemen yarın mı başlanacak?
Kamu normal çalışma saatine döndü. Mesleki Teknik Eğitim çerçeve eğitim programları yüzyüze diyor. Yüzme havuzları bile açıldı muhtemelen normal bir şekilde başlanacak.

EvaRdujXEAMiuCy

Kamu normal çalışma saatine döndü. Mesleki Teknik Eğitim çerçeve eğitim programları yüzyüze diyor. Yüzme havuzları bile açıldı muhtemelen normal bir şekilde başlanacak.

İlinize göre bakacaksınız. İzmir hala turuncu olduğuna göre sadece 12 ler yüzyüze (bizim için lise çünkü) Sınavlar hepsinde var. Lisede kalanlar uzaktan (izmir için)

mesleki teknik eğitim tüm sınıflarda meslek derslerinde yüzyüze açılacaktı,o iş renklendirmeye göre yeniden mi şekillenecek

Meb net bir açıklama yapmalı acil olarak, herkesin kafası karışık. Yarın kim okula gidecek kim gitmeyecek:)

Hayırlı olsun tüm illerde yüzyüze başlıyor.

Ekli dosyalar

• resmi_yazı.pdf
    141.1 KB · Görüntüleme: 36
  • dogrulama.png
    dogrulama.png
    19.5 KB · Görüntüleme: 29
Geri