10 bin lira en uygun nasıl bankalardan çekilebilir???

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sizle bir beyin fırtınası yapayım dedim. banka kredi ya da nakit kampanyalarında bildiğiniz en uygun ne var?
5 bine kadar halkbank nakit avans yada mini kredi iyi gibi. Ama 10 bin için uygun yol ne bulamadım.
Araştıran var mı aranız da ??

easytr' Alıntı:
vakıfbank yeni yıl kredisi en uygunu şu sıralar
hocam ben maaşımı halkbanktan alıyorum. halkbankın yeni yıl kredisi ile aynı gibi. biri 0,96 öteki 0,97. dosya masrafı felanda varya işin içinde o yuzden artıyor yine tutar. böyle nakit avans tarzı bişeyler yada bir strateji bi yerden al bi yere ver gibi

Cok mecbur degilsen cekme diyerek gorevimi yapayim
Ve konuya gireyim Bankalar yaş tahtaya basmaz hocam
Aylik degil yillik maliyetine birde adi geçmeyen ama var olan ucretlere dikkat et

Hocam öncelikle maaş aldığınız şube ile görüşün. Farklı bankadan alınca 1-3-6 ayda bir hesap işletim ücreti ya da o bankanın kredi kartını kullanma mecburiyeti gibi ekstra masraflar çıkabiliyor.

Her yol bankaya gider hocam. Hangisinden çekersen çek 3 aşağı 5 yukarı aynı olur. Sonuçta bankaların hepsi aynı piyasada. Piyasa koşulları belli. Yılık maliyetler 1 yada 2 puan oynuyor.

celikumit' Alıntı:
Cok mecbur degilsen cekme diyerek gorevimi yapayim
Ve konuya gireyim Bankalar yaş tahtaya basmaz hocam
Aylik degil yillik maliyetine birde adi geçmeyen ama var olan ucretlere dikkat et

Mecbursan mecbur kalıyorsun.

İlksan 0,81 den veriyor. 118 tl de masraf. toplam geri ödemen 10653 tl

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Kam ... -3597.aspx
Hocam tavsiye ederim.Bir yıl vadeli 10000 çekebilirsin.150 dosya masrafı,75 sigorta (indirim yapıyorlar).
Ben bayram kredisi çekmiştim. 50000 tl 36 ay vade 204 sigorta 150 tl masraf. %1,03 ten.(Aylık 1713,65) Hesapladık oldukça karlı gelmişti ev kredisinden. Bana toplam maaliyeti yaklaşık 62 000 tl olmuştu. Yani 50000 e 3 yıl için 12000 masraf. O da zaten 2 yıllık kira masrafı.

Geri