1000 TL'ye Site Fikri Verilir!

Kodla Büyü
Hocam sitenizi inceledim ve olabilir dediğim bir kaç fikriniz olduğunu gördüm. Sanırım durup durup böyle fikirler üretmeyi seven birisiniz. Ancak en azından bana, hah işte bu dedirtecek çok net bir fikre rastlamadım. Ya çok ufak ince ayrıntılar ki kazandırmaz yada kullanıcıların sizin fikrinizin yerine ikame edebileceği binlerce farklı ve popüler size var. Size tavsiyem içlerinden en olur dediğiniz projenizi 1000 tl civarına mal olacak şekilde hayat geçirmeye çalışmanız. Tutarsa kazanırsınız geliştirirsiniz. Para ele geçmeye başlayınca da sıkılmanız geçer ;) Yok kazanmazsa kalan fikirlerinizi 950 tl ye satar zararın neresinden dönsek kar hesabı yapasınız ;)

u2ypn.gif

İşte bu.

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Hocam fikir iyi çıkmazsa ne biliyim, son kullanma tarihi felan geçmişse ya da içindeki doymuş yağ oranı yüksekse doymamış yağ oranı da yüksekse, sağlığa zararlı maddeler içeriyorsa, ya da evde ufak çocuk var ona bir zararı varsa, yani fikri aldığımızda evdeki çoluk çocuğa zarar verici maddeler içeriyorsa........

Fikri geri verdiğimizde PARA iadesi yapıyor musunuz yoksa siz de tüm satıcılar gibi "kullanıcı hatası, kullanan adam doğru kullanmamış" mı diyeceksiniz. :mrgreen:

AKADEMİA' Alıntı:
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Hocam fikir iyi çıkmazsa ne biliyim, son kullanma tarihi felan geçmişse ya da içindeki doymuş yağ oranı yüksekse doymamış yağ oranı da yüksekse, sağlığa zararlı maddeler içeriyorsa, ya da evde ufak çocuk var ona bir zararı varsa, yani fikri aldığımızda evdeki çoluk çocuğa zarar verici maddeler içeriyorsa........

Fikri geri verdiğimizde PARA iadesi yapıyor musunuz yoksa siz de tüm satıcılar gibi "kullanıcı hatası, kullanan adam doğru kullanmamış" mı diyeceksiniz. :mrgreen:
Paketini ve içinden çıkan tüm ıvır zıvırı aynı şekilde iade ederseniz 7 gün içinde tam para iadesi garantisi veriyorum ben.

Fikirlerini sen neden değerlendirmiyorsun hocam. Daha fazla kazanmış olursun. nede olsa eminsin fikirlerinin tutacağından

hıııı :shock: :shock: demek ekonomisi bilgiye dayalı toplum böyle bi şey...

Keşke iki hafta önce görebilseydim bu msj. Bilgi Toplumu konusunu anlatırken, Bilgiye dayalı ekonomi meselesine güzel örnek olurdu.

Ben 5 tane fikir istiyorum toplu alımlarda indirim uygulanıyor mu..? Promosyon, iskonto felan.. :p

Geri