12 Öğrenciyle Çizgi Arıza Servisi Gezisi

Kodla Büyü

rusensahin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öğrencilerinizle Çizgi RMA Servisini Gezmek İster misiniz?
Lütfen Eğitim Gezisi Detaylarını Okuyunuz

- 12 Öğrencinizle Çizgi RMA Servisi gezisi

- Öğrencilerinizi AYÇ Avrupa yeterlilik Çerçevesi ve MYK Mesleki Yeterlilik Merkezi standartlarında deneme sınavı

- Geziye Katılan her öğrencinize tornavida ve Çizgi Tagem Eğitim Seti

Eğitim Gezisi Detayları: 12 öğrencinizle birlikte Çizgi Arıza servisini gezmek, öğrencilerinizi Mesleki Yeterlilik Kurumu Sınav ve Belgelendirme Merkezinde deneme sınavında denemek ve bu eğitim gezisi sonunda her öğrencinize Çizgi Tagem bilişim eğitim paketini sağlamak isterseniz lütfen Müge Özkılavuzoğulu muge@tubider.org.tr e-posta adresine başvurunuz. Başvuruda okulunuzun ismi, geziye katılacak öğretmenlerin ve 12 öğrencinin isimleri, Eylül-Ekim aylarında tercih ettiğiniz herhangi bir Salı gününü belirleyiniz. Tübider’den Müge Hanım sizi telefon ile arayacak ve günü tekrar onaylatacaktır. Eğitim gezimiz sadece meslek liseleri için geçerlidir. Program saat 14:00’da başlayıp öğrencilerin ilgisine göre toplam gezi süresi 2-3 saattir. İlk önce yapılan müracaatlar kabul edilecektir.

0

Çizgi- Tagem bizler için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Niyazi Saral sağolsun.Keşke İstanbulda olsaydım çok rahat öğrencilerimle ziyaret ederdim. Farklı şehirdeyim, bakalım gereki ayarlamaları yapabilirsem çok fayda getiren bir etkinlik olur.
Bana gelen burda paylaşacaktım benden önce davranmışsınız hocam.

Geri