122 binde opel astra clasic hatchback kahverengi

Kodla Büyü
hocam eğer araç en donanımlı ise (cdx olduğunu varsayıyorum) istediğiniz fiyat bence gayet uygun hatta ucuz. ama ilanda özelliklerini hiç belirtmemişsiniz. kaç hava yastığı, klima analog mu dijital mi, abs,yol bilgisayarı, sis farı vs.var mı iyice yazın bence.

cdx değil hocam cdt kliması yok yani o yuzden biraz pazarlık koyuyorum

5 cam film

2 hava yastığı

hocam ben de araba arıyorum ama izmirdeyim biraz yakın olsam düşünürdüm sizin arabayı
sanırım sizin araba da çift hava yastığı ve klima var abs yok

hocam arabanın kazası değişeni var mı gelsem mi acaba demeye başladım da araba aramaktan yorgun düştüm :(

gezginefe' Alıntı:
hocam arabanın kazası değişeni var mı gelsem mi acaba demeye başladım da araba aramaktan yorgun düştüm :(

valla müsait olursan beklerim hocam arayanı soranı çok arabanın. bu fiyata da bu opeli alamazsın söleyim. zaten oto sanayiye yakın oturuyorum. istediğin ustaya test ettirebilirsin arabayı

Hocam kusura bakma ama aşağıdaki belirttiğim noktalarda güvenirlilik biraz sarsılıyor.

Birincisi; sahibinden.com ilanında 15.500 TL, arabam.com ilanında 15.800 TL yazıyor. İkincisi yine sahibinden.com'da aracın modeli CDX görünüyor, arabam.com'da CD görünüyor, buradaki mesajlarında ise CDT demişsin. Bunlardan hangisi doğru. Üçüncüsü plakanın gizlenmesi. Dördüncüsü de astranın CDT diye bir modeli yok diye biliyordum, biraz araştırma yapınca haklı olduğumu gördüm.

vseckn' Alıntı:
Hocam kusura bakma ama aşağıdaki belirttiğim noktalarda güvenirlilik biraz sarsılıyor.

Birincisi; sahibinden.com ilanında 15.500 TL, arabam.com ilanında 15.800 TL yazıyor. İkincisi yine sahibinden.com'da aracın modeli CDX görünüyor, arabam.com'da CD görünüyor, buradaki mesajlarında ise CDT demişsin. Bunlardan hangisi doğru. Üçüncüsü plakanın gizlenmesi. Dördüncüsü de astranın CDT diye bir modeli yok diye biliyordum, biraz araştırma yapınca haklı olduğumu gördüm.

hocam arabanın modelini tam bilmiyorum. hatchback kasalarda 100 çeşit model var. bnm ruhsatta da tam türü yazmıyor. gls imiş zaten. bir de farklı sitelerde farklı fiyat olması konusu ilk basta tüm sitelerde aynı fiyattı sonra sahbinden de felan biraz daha aşağı çektim ötekiler öyle kaldı. bunun güvenirlikle bi alakası yok. bence daha geniş düşünmelisin.

zaten arabayı sattıkkk. düşünen vardı isede düşünmesin artık

Hayırlı olsun. kaça bıraktın hocam. piyasa kış piyasası biraz kıt gibi

osiris' Alıntı:
yok hocam istanbul piyasası iyi. 14,600 e verdim gitti. çocuk yeni nişanlanmış araba lazımmış çok istedi. bnm arabanın fiyatı o değildi de verdim gitti işte

muamma25' Alıntı:
osiris' Alıntı:
yok hocam istanbul piyasası iyi. 14,600 e verdim gitti. çocuk yeni nişanlanmış araba lazımmış çok istedi. bnm arabanın fiyatı o değildi de verdim gitti işte

fiyat iyi hocam. canını sıkma. bindiğine say :)

bende 200t palio multijet var. 97.000de servis bakımlı. belki satabilirim. veriyim istersen sana. ekonomik bir araba

osiris' Alıntı:
muamma25' Alıntı:
osiris' Alıntı:

fiyat iyi hocam. canını sıkma. bindiğine say :)

bende 200t palio multijet var. 97.000de servis bakımlı. belki satabilirim. veriyim istersen sana. ekonomik bir araba

iyi arabaydı. gönül isterdi bi bilişimci kardeşimize gitsin ama satıldı zaten.
snn araba da iyimiş ama ben fiorino aldım dostum ya. kaporasını verdim bile

muamma25' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ihtiactan-acil-satilik-kahverengi-hatchback-kasa-opel-75377963/detay/

beyler arkadas dediği parayı çıkaramadı satış iptal oldu.

yıkanınca bir güzel durmuş

Geri