14 Şubat Yaklaşıyor. Farklı Hediye Arayanlara Tavsiye.

Kodla Büyü

swanp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.maketpazari.com/

Zamanı biriktirenlerin adresi şeklinde güzel bir sloganları var. Maket Ev gibi ilginç ürünler içeren bir alışveriş sitesi.

Ben içi lokum dolu bir ürün aldım. Çok şık ve lezzetli :)

Farklı bir şey arayanlara tavsiye.

Saygılar

Sevgilimiz yok olsa da yılın ilk çeyreğinde sırf 14 şubat yüzünden ayrılırım.Saygılar:D

PTT , 14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla düzenlenen "Kart bizden göndermesi sizden" kampanyası kapsamında ücretsiz kartpostal dağıtıyor.

PTT , kampanya kapsamında 8 farklı tasarımdan oluşan toplam 1.000.000 adet olarak bastırdığı tebrik kartlarını, müşterilerine ücretsiz olarak dağıtacak ve 1 TL karşılığında istenilen adrese gönderileceksiniz.

Kampanya kapsamında, Türkiye genelinde PTT işyerlerinin yanısıra, üniversiteler, alışveriş merkezleri, dersane vb. yerlerde stant kurularak, ücretsiz olarak tebrik kartlarının vatandaşlarımıza dağıtımı sağlanacaktır.

Sevgililer Günü dolayısıyla 9-13 Şubat tarihleri arasında kargo ve mektup gönderimlerinde yüzde 10, 9-13 Şubat tarihleri arasında hediyelik eşya gönderimlerinde de yüzde 10 indirim uygulanacaktır.

poet' Alıntı:
PTT , 14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla düzenlenen "Kart bizden göndermesi sizden" kampanyası kapsamında ücretsiz kartpostal dağıtıyor.

PTT , kampanya kapsamında 8 farklı tasarımdan oluşan toplam 1.000.000 adet olarak bastırdığı tebrik kartlarını, müşterilerine ücretsiz olarak dağıtacak ve 1 TL karşılığında istenilen adrese gönderileceksiniz.

Kampanya kapsamında, Türkiye genelinde PTT işyerlerinin yanısıra, üniversiteler, alışveriş merkezleri, dersane vb. yerlerde stant kurularak, ücretsiz olarak tebrik kartlarının vatandaşlarımıza dağıtımı sağlanacaktır.

Sevgililer Günü dolayısıyla 9-13 Şubat tarihleri arasında kargo ve mektup gönderimlerinde yüzde 10, 9-13 Şubat tarihleri arasında hediyelik eşya gönderimlerinde de yüzde 10 indirim uygulanacaktır.

kargo gönderirken ben bizim ilçedekileri gördüm 1 tanesi çok güzeldi..görevli banada verdi :))farklı bi şey aslında güzel fikir :)))

bi kaç domates,bi kaç biber, 3 de yumurta aldım ben de,melemen yapıciim.mum ışığında beyaz şarap eşliğinde free free takılırım artıkın :oops: :oops:

Geri