15-18 Bin arası Temiz Ford Fiesta Aranıyor...

Kodla Büyü

pirireis

Site Gezgini
Merhabalar arkadaşlar...
15-18 Bin arası Temiz Ford Fiesta almak istiyorum... elinde böyle temiz bir arabası olan varsa yazsın görüşelim...

nisan ayında 2005 beyaz TDI (5 kapılı), ABS yok, 150 bin km'de, değişeni olmayan,servis bakımlı, 3-4 lokal boyası olan ve 4 lastik ihtiyacı + bakımı gelmiş ve triger seti değişimi yapılacak olan aracımı 17000 tl ye satmıştım..

piyasa araştırmasında fikir sahibi, bilginiz olsun diye yazdım..

tE0' Alıntı:
nisan ayında 2005 beyaz TDI (5 kapılı), ABS yok, 150 bin km'de, değişeni olmayan,servis bakımlı, 3-4 lokal boyası olan ve 4 lastik ihtiyacı + bakımı gelmiş ve triger seti değişimi yapılacak olan aracımı 17000 tl ye satmıştım..

piyasa araştırmasında fikir sahibi, bilginiz olsun diye yazdım..

Peki hocam 150 bin km fiestanın dizeli için çok değil mi motorun durumu nasıldı?
Şu anda benim baktıklarım da o aralıkta fakat dizelden herkes uzak dur diyor...

2004 model 1.4 comfort gri renkte bir fiestam var. Atiker sıralı sistem lpg si var ve işli. Düşünürseniz olabilir. 137000 km de. Aklımda yoktu satmak ama konuşmakta fayda var.

mpurcuklu' Alıntı:
2004 model 1.4 comfort gri renkte bir fiestam var. Atiker sıralı sistem lpg si var ve işli. Düşünürseniz olabilir. 137000 km de. Aklımda yoktu satmak ama konuşmakta fayda var.
hocam özel mesaj attım...

muzo696' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-57000-km-de-memurdan-full-kazasiz-boyasiz-orjinal-arac-109194068/detay/ harıka bı araç

evt harika gibi görünüyor ama meblaa bizi zorlar hocam :)

2005 model var, yeni araba alıp satmayı düşünüyorum, ilgilenen varsa pm göndersin.
NOT: pirireis hocam size pm attım

Geri