15 Mayıs BT rehber öğretmenler için de tatil mi?

Kodla Büyü

kamil4242

Site Gezgini
15 Mayıs P.tesi, BT rehber öğretmenler görevlendirildiği okula gidecek mi, yoksa onlar da mı tatil olacak?

İlk defa bu dönemde BT rehber olarak görev yapıyorum, yarın görevlendirildiğim okulun müdürü beni göreve çağırabilir!!?
Çünkü BT rehber öğretmen full ek ders aldığı için onun okula gelmesi zorunlu gibi bir kanaat var akıllarda, bu genel bir kanı...
Deprem sebebiyle o 2 hafta okula gitmediğim için görevlendirildiğim okul müdürü o 2 haftanın ek dersini yazmadı bana!!?
Bu sorum size niçin garip geliyor @omd ?

İlk defa bu dönemde BT rehber olarak görev yapıyorum, yarın görevlendirildiğim okulun müdürü beni göreve çağırabilir!!?
Çünkü BT rehber öğretmen full ek ders aldığı için onun okula gelmesi zorunlu gibi bir kanaat var akıllarda, bu genel bir kanı...
Deprem sebebiyle o 2 hafta okula gitmediğim için görevlendirildiğim okul müdürü o 2 haftanın ek dersini yazmadı bana!!?
Bu sorum size niçin garip geliyor @omd ?
biraz foruma baksan benzer onlarca soru var hocam. 15 yıldır aynı şeyler sorulunca garip geliyor. Her sene ramazanda sakız çiğnersek orucumuz bozulur mu diye sormaları gibi oldu artık bize :D

biraz foruma baksan benzer onlarca soru var hocam. 15 yıldır aynı şeyler sorulunca garip geliyor. Her sene ramazanda sakız çiğnersek orucumuz bozulur mu diye sormaları gibi oldu artık bize :D
genelde böte ve tekbik btö ler sormuyor bu soruları sertifikalılar çoğunlukla çünkü btr görevini dersten kaçış noktası olarak gören
(hakkıyla işini-görevini yapanları tenzih ederim)sertifikalılar genelde gittikleri okullarda idareleriyle takışıyorlar ondan sonra btr ye karşı olumsuz bir imaj çiziliyor gerçek böte btö ler gidince de durumu düzeltmesi onlara kalıyor.

rehber öğretmen gidiyor mu da sen gidesin hocam. onlarda full ekders almıyor mu? hele birde seçimde aktif görev aldıysdan bence bunu dillendirmene bile gerek yok

15 Mayıs P.tesi, BT rehber öğretmenler görevlendirildiği okula gidecek mi, yoksa onlar da mı tatil olacak?

"Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer daha önce yaptığı açıklamada “ Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ertesi günü olan 15 Mayıs'ta okullarımızı sağlıklı bir şekilde hazırlamak için eğitim öğretime bir gün ara vereceğiz. Öğretmenlerimizi de idari izinli sayacağız."

Biz de öğretmeniz ya...!

Hani olur ya, belki unuttuysan falan, hatırlatayım dedim.

Herhangi bir soru soracağım zaman forum arama kısmında öncelikle arama yapıyorum ve o soru, konu ile ilgili mutlaka daha önceden açılmış bir başlık oluyor.

• Beğen
Tepkiler: omd
Hocam 15 Mayıs 2023 için ek dersinizi ödeyecek TC MEB Personel Genel Müdürlüğü 10.05.2023 Tarih ve 76008013 sayılı yazısı 6 şubat depreminden sonraki iki haftayı da kayıpsız ödemesi gerekir yine personel genel müdürlüğünün o 2 haftada öğretmenlerin idari izinli olduğuna dair yazısı almadıysanız resmi olrak talep ediniz

Geri