2 yaka bir ismail dizisi başlıyor (yakında)

Kodla Büyü
karısını çocuklarını aldatan , başka bir yerde aile kuran yeni çocuklarını ve yeni karısını hasretle bekleten bir adamın sevimli hikayesi... :!: :!: dizilerle neler kafamızın içine sokuluyor. önce dizilerde üniversiteye giden kızların aşk uğruna evlilik dışı ilişkileri normalmiş gibi gösteriliyor, tavuk keser gibi adam öldürmek normal, aşıksan aldatabilrsin kadın yada erkek farketmez buda normal şimdide çok eşlilik ne güzel beynimiz yıkanıyor... diziyi seyretmeyeceğim seyredenlerede tabiki diyecek sözüm olamaz... :?

samsunlu' Alıntı:
karısını çocuklarını aldatan , başka bir yerde aile kuran yeni çocuklarını ve yeni karısını hasretle bekleten bir adamın sevimli hikayesi... :!: :!: dizilerle neler kafamızın içine sokuluyor. önce dizilerde üniversiteye giden kızların aşk uğruna evlilik dışı ilişkileri normalmiş gibi gösteriliyor, tavuk keser gibi adam öldürmek normal, aşıksan aldatabilrsin kadın yada erkek farketmez buda normal şimdide çok eşlilik ne güzel beynimiz yıkanıyor... diziyi seyretmeyeceğim seyredenlerede tabiki diyecek sözüm olamaz... :?

Bizim aile yapımıza uyan kaç tane aile dizisi var ki hocam . olsa ben onu yapcaktım yok ama ne yapalım bizde bununla idare ediyoruz şimdilik :(

tecnomix' Alıntı:
bi o tarafta bi bu tarafta işlem yapıyor abimizi:ÇD:D:D:D :++:
:) öyle görünüyor ama dizi çıkmadan bişey söyleyemiyorum aslında türkiyede bu tür diziler çok keşke olmasaydı ama insanımız bunları seviyor adamlar ne yapsın :( sitemize girip yorum yapacak hocalar aranıyor lütfen....

en başta "vadi" yayından kaldırılmalıydı tam özentilik. aşk-ı memnu, fatmagüller... daha niceleri. malesef bu şekilde yaşam tarzına sahip insanlar çok ülkemizde. Lakin, bizim diziyi izlememiz pek bişeyi değiştirmiyor, değiştirmicek te. Ben çok beğendim.

mahonyhacettepe' Alıntı:
en başta "vadi" yayından kaldırılmalıydı tam özentilik. aşk-ı memnu, fatmagüller... daha niceleri. malesef bu şekilde yaşam tarzına sahip insanlar çok ülkemizde. Lakin, bizim diziyi izlememiz pek bişeyi değiştirmiyor, değiştirmicek te. Ben çok beğendim.
teşekkürler ....

cenk76' Alıntı:
Aile yapımıza uyacak bir dizi: Seksenler :+1:
seksenleri ben de izliyorum aile yapımıza uygun dizi demek kolay değil çünkü ben de anadolu insanıyım ama evimde hiç çilingir sofrası kurup rakı içmedim, ayakkabıyla evin içinde dolaşmadım, vb. burda demek istediğim aile yapımıza tam anlamıyla uygun dizi arayıp izlemek istersek tv açmayalım en iyisi. ben seksenleri izliyorum çoğu diziden çok daha uygun tabi ama herkes için aynı durum söz konusu değildir. iki yaka bir ismail dizisi de birinin aile yapısına uyar diğerinkine uymaz yani çokta üzerinde durmamak lazım ...

Geri